Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bravo AZS !!! Chłopaki są w ósemce!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Prezydent Żuk powinien zrobic rachunek sumienia, przeliczyc ile pieniędzy miasto zapłaciło za grę Startu w tej lidze i pogonic tych, którzy go do tego podpuścili, z jego kolegami, którym ciepłe posadki zapewnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak można być tak beznadziejnym , brać pieniądze za taką grę i latać z uśmiechem na gębie ...żadnego charakteru !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos tu ciagle pisze o graniu lubelskimi zawodnikami w ekstraklasie a wystarczy przesledzic wyniki mlodziezy w rozgrywkach centralnych na poziomie centralnym....chlopcy u18 wczoraj porazka jakos 60 pkt ...dziewczynki u16 prawie 70 pkt i popelnily 77 strat!!!!!! przeciez to wstyd dla naszego miasta.....ktos dostaje na to pieniadze a to sa cwiercfinaly...gdzie Ci lubelscy trenezy i ta mlodziez ktora ma grac w ekstraklasie mezczyzn i kobiet!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba brać przykład z Siarki Tarnobrzeg która pokonała u siebie Stal Ostrów Wielkopolski dwoma punktami MOŻNA WYGRAĆ . POMIJAM BŁEDY SĘDZIOWSKIE W MECZU SIARKI SEDZIOWAŁ MIĘDZY INNYMI SĘDZIA LUBLINA PAN ADRIAN SZCZOTKA BEZ KOMENTARZA DALSZEGO NA TEMAT PRACY TEGO PANA .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić tego "prezesa" przez 2 lata i tak już sobie zarobił... a nie zrobił NIC !! W porównaniu z ubiegłym debiutanckim sezonem jest znacznie gorzej, a mieliśmy się rozwijać ! Zatrudnia tylko swoich kolegów... i bawi się w koszykówkę za miejskie pieniądze. Wszystko tłumaczy najniższym budżetem...a to gówno prawda... jest kilka drużyn które mają taki sam budżet (regulaminowe 2 mln.) a są znacznie wyżej w tabeli, walczą i wygrywają... Rozgonić to towarzystwo... i dać jakiś kompetentnych ludzi ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich kompetentnych ludzi macie na myśli ? Proszę podać nazwiska i jakieś konkrety! Pisać każdy może , a ja pytam kto z lubelskiego środowiska może to zrobić? Tylko nie piszcie, że z zewnątrz, bo z zewnątrz to sobie zarobi więcej i wróci do domu. Naprawdę jestem ciekawy dyskusji! Wyniki są słabe to każdy wie natomiast każdy może mieć słabszy sezon patrzcie Łęczna . I nie bronie Prezesa bo zatrudnienie Radovicza było błędem jak i Popovicza Poola i Jacksona! Proszę podać nazwisko kto mógł by się wszystkim zająć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyt. – Zdecydowaliśmy się na promocję poprzez Start, bowiem prezes Pelczar mówił, że lubelska drużyna wygra w tym sezonie połowę ligowych meczów, w tym wszystkie u siebie – dodał Wojciech Dzioba, prezes nowego sponsora Startu. Żródło: www.kurierlubelski.pl/artykul/8108955,koszykowka-tbv-sponsorem-glownym-startu-lublin,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz Prezydent Żuk powinien zrobic rachunek sumienia, przeliczyc ile pieniędzy miasto zapłaciło za grę Startu w tej lidze i pogonic tych, którzy go do tego podpuścili, z jego kolegami, którym ciepłe posadki zapewnił.
  Chyba się nie doczekasz na taki ruch
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim prezydent powinien podjąć męską decyzję i podziekowac dotychczasowemu prezesowi, bo to nie ostatni sezon jest słaby, tylko najsłabszy. Pozostałe też były kiepskie. Myślę, że jest trochę ludzi, ktorzy mogliby to poprowadzić. Może należy rozpisać jakiś konkurs. To co się dzieje w tym klubie, zarówno jesli chodzi o ekstraklasę ale i szkolenie młodzieży, to katastrofa. Chłopcy U 18 przegrali kolejny mecz- wczoraj rożnicą chyba 60 pkt. Dzisiaj koło 30....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kupmy sobie kilka zwycięstw, tak jak kupiliśmy miejsce w lidze? Czy się nie da?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
głupoty piszecie. Ja się ciesze ze w sobotnie popołudnie mogę miło spędzić czas...popatrzeć na walkę i zobaczyć w akcji najlepszych koszykarzy Basketligi...ci co pragną 2 ligi niech sobie śmigają na AZS - do boju Starcie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto chce niech ogląda porażki, a kto chce- wygrane. Ja tam wolę, jak Lubelacy wygrywają, niż obcy pod nazwą Lublin przegrywają. Śmigaj wiec sobie na start i ciesz się z porazek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakich kompetentnych ludzi macie na myśli ? Proszę podać nazwiska i jakieś konkrety! Pisać każdy może , a ja pytam kto z lubelskiego środowiska może to zrobić? Tylko nie piszcie, że z zewnątrz, bo z zewnątrz to sobie zarobi więcej i wróci do domu. Naprawdę jestem ciekawy dyskusji! Wyniki są słabe to każdy wie natomiast każdy może mieć słabszy sezon patrzcie Łęczna . I nie bronie Prezesa bo zatrudnienie Radovicza było błędem jak i Popovicza Poola i Jacksona! Proszę podać nazwisko kto mógł by się wszystkim zająć?
No ciekawe ciekawe... Też sie zastanawiam kto to mógłby być... Może taki Zenon Telman, nasz znajomości ma, wiedze ma.... teraz komentuje nba w C+
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Narkiewicz na przykład. INTELIGENTNY, WYKSZTAŁCONY, BYŁY TRENER....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego nie z zewnátrz? Moze by wypedzil nic nie wartych darmozjadow i postawil a postawil na ludzi majacych pojecie? A czy ta osoba musi byc wogle zwiazana z koszykowka? Prezes ma miec uklady a uklady mozna miec w roznych kierunkach, prezes moze miec takze ludzi od wszystkiego. Rzeby zakontraktowac dobrych zawodnikow bez nazwisk bo tacy sa drodzy, trzeba miec uklady z agentami, oni moga poslac fajnych kolesi albo najgorszy ochlap. Warto tez ruszyc dupe za ocean na dwa campy, na dwa pojechac w Europie i cos wypatrzyc. Trener juz jest, 4 zawodnikow takze z reszta trzeba sie rozstac i dokupic nowych poziomem odpowiadajacym wymogom ligi. Powodzenia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...