Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne listy w sprawie pracy "na słuchawce" w Orange

Utworzony przez Pracujacy, 4 sierpnia 2013 r. o 14:56
To jeszcze w pewnym sensie nic. Wyobraźcie sobie, że kierownik sekcji (KIEROWNIK!) złożonej z pracowników outsourcingowych zarabia netto 200-400 złotych więcej od najniższej krajowej (również netto). Tak, pensja oscyluje w granicach 1400-1600 złotych! Pensja człowieka, który jest odpowiedzialny za swój zespół, odpowiedzialny za tematy (jak sell, b2p, różne projekty w Krk) w danym wydziale, odpowiedzialny za wiele rzeczy i przed wieloma osobami nad sobą. Ten sam kierownik, ale zatrudniony już przez Orange Customer Service (dawniej TP) może liczyć na minimum dwukrotność tej pensji, plus coroczne podwyżki, a dodatkowo pakiet socjalny: opieka medyczna, karty na siłownie i do kubów fitness, karty zniżkowe, wyjazdy pracownicze, dofinansowania do wczasów, dla dzieci, itp. Kierownik outsourcingowy? Może o tym zapomnieć! Pracuje tak samo, z tymi samymi tematami, problemami i tą samą odpowiedzialnościa przed swoim szefem za "tysiąc pięćset"! Dodajmy, że warianty zatrudnienia to "umowa o pracę tymczasową" z dwutygodniowym okresem wypowiedzenia podpisywana na jeden miesiąc co miesiąc, albo taka sama na trzy miesiące, albo na maksymalnie półtora roku (obejście prawa - po tym czasie zmieniana jest agencja pracy tymczasowej na inną i kolejne półtora roku można tam pracować). Jeśli zgodzi się "ktoś wyżej", to można dostać "umowę o pracę" na maksymalny okres 5 lat z okresem wypowiedzenia wynoszącym... również dwa tygodnie! I nic więcej. Tak powinna wyglądać umowa kierownika? Dodam, że gdyby nie fakt, że udało mi się załapać do zespołu sprzedażowego, gdzie dostanę jeszcze kwartalną premię, to nie wiem, jak wyglądała by moja praca w dalszej perspektywie z rodziną? Współczuję moim kolegom - innym kierownikom outsourcingowym - którzy do takiego zespołu się nie załapali. Mają mówiąc wprost przesrane. Za więcej można siedzieć na kasie w Biedronce, a i pakiet socjalny dodają, bo zaczęli dbać o swoich pracowników po licznych aferach z warunkami pracy. Może i u nas trzeba, by ktoś zobaczył, jak Orange traktuje swoich pracowników i jak wynagradza tych, którzy na pierwszej linii w kontakcie z klientem bezpośrednio są odpowiedzialni za wizerunek firmy i tych, którzy są odpowiedzialni za tych odpowiedzialnych! P.S. Ale szuczny trzeci wydział zabierający po kawałku dwóm dotychczasowym przy dwóch różnych ulicach, żeby dać fuche starej babie, która robiła do tej pory co innego i nikt jej nie chciał i zapewnić jej godną emeryturę to się dało utworzyć.... A i dodam, że nie da się nic powiedzieć publicznie źle, bo zaraz jakiś zwierz cię zwolni. Albo Kłoczewiak jak gdyby nigdy nic będzie zwalał winę na agencje pracy tymczasowej i że to nie jego wina i że wszystko jest przecież fajnie! Agnieszko Kudlak, Mirek Zawrotniak i Jakub Kłoczewiak wypowiedzcie się coś!!! nie jest tak?   DOKŁADNIE TAK!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie dzięki za Wasze  spostrzeżenia na temat pracy w Orange....dziś miałam tam umówione spotkanie w sprawie pracy jednak po przeczytaniu Waszych opinii stwierdziłam,ze szkoda mojego czasu.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Virtualna polska wprowadziła ciekawą usługę - GLOCAL!   Już teraz możesz zlokalizować inną osobę. Wejdź na tą stronę:   http://fw.pl/gps   Wystarczy, że podasz jej numer telefonu, a otrzymasz informację o jej dokładnej lokalizacji i zobaczysz dokładnie na mapie gdzie teraz jest!     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KATOWICE najlepsze ! :) jak wszędzie znajdują się ludzie, których zwyczajnie się nie lubi. Zarobki- świetne, pracujemy po 100 godz miesięcznie, więcej wolnego niż pracy, a można zarobić po 2-3000zł brutto :) WYSTARCZY CHCIEĆ ! Z takim podejściem sama- jako pracownik gnoiłabym ludzi, którzy wiecznie narzekają, TROCHE OPTYMIZMU :) bo jest to na tą chwilę najbardziej zarobkowa praca dla studentów dziennych, nie mówiąc już o studiach niestacjonarnych. P.S. a jak dajecie się dymać to nic dziwnego, że po 8godzin zapierdzielacie, a efektów nie widać- po czyjej stronie wina? jak nie potrafisz zrobić celu, bo masz wykutą regułkę na pamięć, a jak klient zada pytanie, wtrąci się w trakcie przedstawiania oferty to świat się wali, bo nie wiesz od czego zacząć, na czym skończyłeś ;) indywidualne podejście do klienta- potrafią tego tylko ludzie, którzy potrafią zrobić cel miesięczny na ponad 100%, a reszta mówi, że lipna baza, że sekretarki... jestem zwykłym pracownikiem, który zadowolony jest z pracy w 100% :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  TO DZIAŁA:     To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  Wejdź na tą stronę:  http://goo.gl/7SXLjC       Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracuje się na zasadzie AGENCIJ PRACY TYMCZASOWEJ pracowałam tam około 5 lat i szczerze odradzam!!! Firma oszukuje na wszystkim na czym może, wynagrodzenia są śmieszne nawet 800 zł w dzisiejszych czasach. Oszukują z urlopami no szkoda gadać... Tyle osób co się przewinęło w czasie mojej pracy to głowa mała. A dodam jeszcze, że umowa 3/4 etatu i często było tak, że jak nie było godzin to pracownik był wypraszany do domu. Gwarantuję, że te pozytywne komentarze to wklepują koordynatorki bo nie wieże, że ktoś jest zadowolony z takich warunków płacy i pracy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie dajcie sobie spokój tam tyko liczy się NPS i oni nie rozumieją że najpierw trzeb poprawić coś w firmie aby ten wskaźnik wzrósł ludzie mają coraz większe pretensje i słusznie!!! Dla nich nie licza się 2 pierwsze noty czyli ocena procownika i załatwienie sprawy tylko ku*** NPS parodja na maxa w tej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie pasuje to na budowe, pomocnik 10zl/h...no ale raczki sie pobrudza i robic trzeba...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mareczek, przygłupie, w y p i e r d a l a j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...