Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komitet obywatelski będzie zbierał fundusze na odbudowę "Tęczy"

Utworzony przez Jasio, 25 listopada 2013 r. o 19:40
Ja mogę społecznie oddać mocz na ten pomnik sodomii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedyne co im moge dać to dobre słowo: JEBAĆ PEDAŁÓW!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop szerzenia pedalstwa i innych dewiacji popapranych emocjonalnie gamoni i miernot.Komitet obywatelski gejów i innych zboczeńców obyscie sie któregoś dnia rano obudzili z wibratorem w d...ie,aż by wam sie kakałkiem komunijnym odbiło popaprańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle ludzi umiera, bo nie ma prawdziwej służby zdrowia!!! Tylu dzieciom pomaga się, zbiera prywatnie pieniądze by mogły żyć !!! Naprawdę nie ma na co wydawać pieniędzy, tylko na TAKIE BZDETY !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba komitet lewacki sterowany zza granicy.   I nie próbujcie wmawiać, że to Polacy chcą odbudować ten symbol antywartości. Zapytajcie ludzi dookoła, sąsiadów, znajomych, a raczej powiedzą wam "Precz z promowaniem zboczeń!" niż dołożą choćby złamanego grosza.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak niszczono zabytki Warszawy nikt się nie przejął - parobasy!!! - tęcza w przestrzeni resztek powojennych kamienic ( Jasieńczyk Jabłońskiego, Domańskich) bez względu na wydźwięk ideologiczny tego koszmarku to kicz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm...sama nie wiem. Heh znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D Sprawdziliście? http://daa.pl/lokaliz Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zarąbiste :D  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...