Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ktoś weźmie się wreszcie za komorników, czyli jak oddam samochód do mechanika to za jego długi będę musiał się bujać po sadach latami aby udowodnić, że samochód jest mój ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za kraj... bezprawie, korupcja, grabierze. "Ryba gnije od głowy" a "g...no spływa w dół"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw jakiś pojeb.... Komorniczyna zabiera ciągnik boguducha winnemu rolnikowi za długi jego sąsiada, teraz Jakiś debil zajmuje wozy strażackie warte po kilka set tysięcy złotych, za długi mechanika który je miał wyremontować... Co to za idiota ten komornik udostępnijcie jego dane może znowu wyjdą jakieś sprawy na światło dzienne... To pewnie pan asesor zajmował te wozy o Komornik był na urlopie ja w pierwszym przypadku i nie był w stanie skontrolować działań swojego pracownika.... Zajmijcie się tymi komornikami bo to już wychodzi poza ludzkie pojęcie co ci ZŁODZIEJE robią w tym kraju..... QRWA MAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może by tak strącić kilka skorumpowanych złodziei z góry i coś się poprawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja czytam że zrozumieniem? Wg mnie ewidentna wina mechanika!!! Przecież nic fizycznie nie zostało zabrane i wydaje mi się, że wystarczyło porozmawiać i wyjaśnić, a nie od razu naglasniac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że Pani redaktor jest pierwszą dziennikarką, która rzeczywiście zbadała sprawę. Artykuł jest bardzo obiektywny. I taki powinien być właśnie dziennikarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem prawie pewna, że osoby wyrażające tak skrajnie negatywne opinie są zapewne częstymi klientami kancelarii komorniczych;) No tak... gdyby nie komornicy ich milionowe zadłużenia zostałyby bez szansy na odzyskanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli komornik nie jest od badania praw własności to niech idzie na parking i po kolei wszystko zajmuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Krasnymstawie też jest taka komorniczka. Pomyliły jej się osoby i zabrała działkę facetowi, który z długami nie miał nic wspólnego - ale nazywał się tak samo jak dłużnik, poza tym nr pesel się nie zgadzał, a tym bardziej adres zamieszkania, ale to krasnostawskiej komorniczce nie przeszkadzało, by bezprawnie zabrać komuś pole. A co najlepsze facet nie nie miał możliwości, by odzyskać działkę! Jedynie rekompensata finansowa i idz sobie kup pole...nie wiadomo gdzie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego takie osoby pozostają anonimowe ??? Jeśli winny jest człowiek to bez wahania podaje się imię i nazwisko, a w pozostałych przypadkach jest; komornik, urzędnik, adwokat, sędzia, prokurator
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....bardzo przepraszam, ale ten artykuł jest o komorniku sądowym, czy tez złodzieju działającym wbrew interesowi społecznemu? Rozumiem potrzebę egzekwowania należności wynikających z zadłużenia, ale nie potrafię zgodzić się z pobłażliwością dla niesumiennych i nieuczciwych urzędników ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiające że w sprawach prawnych wypowiadają się zawsze analfabeci prawni. Niektórzy z gości nie zdają sobie chyba sprawy z odpowiedzialności karnej i cywilnej za własne słowa. Czy jak kupisz samochód ale go nie zarejestrujesz na siebie to jesteś jego właścicielem czy nie? Dowód rejestracyjny nie jest dowodem prawa własności. Są to sprawy oczywiste dla prawników. To jeszcze z czasów komuny zostało - dobry dłużnik, zły komornik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasiu, a ty kim chciał byś zostać jak dorośniesz? Komornikiem mamusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aniu, a ty kim chciała byś zostać jak dorośniesz? Rencistką mamusiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tylko ja czytam że zrozumieniem? Wg mnie ewidentna wina mechanika!!! Przecież nic fizycznie nie zostało zabrane i wydaje mi się, że wystarczyło porozmawiać i wyjaśnić, a nie od razu naglasniac.
oczywiście, co więcej nie jest to tylko mechanik, ale człowiek zajmujący się handlem wozami strażackimi - warto sprawdzić jego stronę internetową - straż pożarna (Biardy). Jednak niestety większość osób nie czyta artykułów - wystarczy tylko rzucić hasło - komornik- i zaraz wylewa się stek pomyj.  A ja naprawdę życze tym ludziom, żeby ktoś im kiedyś nie oddał pieniędzy - i  żeby zmuszeni zostali do złożenia wyroku do komornika. Wtedy może przemyślą dobrze co piszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komornik twierdzi żę został spisany protokuł tylko jak jestże dłużnik po miesiący orzymuje protokół . A komornik przyjedza niby na licytacje nie informuje nikogo nie pokazuje legitymacji wchodzi i wychodzi to jest polskie prawo .komorik dobrze wiedział że samochody są własnością osp chodzy po nazwie na samochodach ,stek kłamstw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oczywiście, co więcej nie jest to tylko mechanik, ale człowiek zajmujący się handlem wozami strażackimi - warto sprawdzić jego stronę internetową - straż pożarna (Biardy). Jednak niestety większość osób nie czyta artykułów - wystarczy tylko rzucić hasło - komornik- i zaraz wylewa się stek pomyj.  A ja naprawdę życze tym ludziom, żeby ktoś im kiedyś nie oddał pieniędzy - i  żeby zmuszeni zostali do złożenia wyroku do komornika. Wtedy może przemyślą dobrze co piszą.
Zobacz stronę "niewinnego" dłuznika : http://www.inet-media.pl/prywatnastrazpozarna.pl/#!/samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona "niewinnego" dłużnika. Nikt z dziennikarzy nie napisał czym naprawdę zajmuje się dłużnik : http://www.inet-media.pl/prywatnastrazpozarna.pl/#!/samochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie nikt do tej pory nie pisał, ale pani redaktor z Dziennika Wschodniego jest wyjątkiem. Brawo za rzetelność. Bo TVN Fakty zmanipulowały to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy samochód (w tym i samochód strażacki) ma dowód rejestracyjny.W dowodzie rejestracyjnym wpisany jest właściciel pojazdu. Ale komornik się nie doczytał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...