Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu należy się renta socjalna

Utworzony przez KK, 1 marca 2010 r. o 15:56
MASA MENELI NIE WIEM DLACZEGO MA TAKIE RENTY,BO ZNAM PARU BIEDNYCH LUDZI CI NE MAJĄ CI SAMI BORYKAJĄ SIE Z TRUDNOŚCIAMI DNIA CODZIENNEGO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
racia zus powinien kontrolowac rety zeby zulom zabrac i dac naprawde potrzebujacym wystarczy podjechac pod najbliszy sklep na wsiach i widac tych recistów jak sie bawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesc ograniczenia lub podniesc do takiego stopnia zeby sie opłacało isc do pracy reta soc 950 bruto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkurza mnie jak ktos pobiera renye socjalna i pracuje bo skoro masz rente yo nie pracuj a jak pracujesz to zrezygnuj z renty o potem nie ma dlatych ktorzy tej renty potrzebuja bo na prawde pracy nie moga podjac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Andrzejem.mieszkam na wsi i widzę co dzień kilku takich.którym ta renta pomaga sie dobrze bawić a wcale na nią nie zasługują.Sam choruje od kilku lat na epilepsję i nie mogę ani zdobyć pracy ani takiej renty bo podobno jestem zdolny do pracy.Marcin pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czemu ZUS zabrał mi rente jeżeli choruje na 5 chorób niewyleczalnych. Na te choroby choruje od 7 roku życia a mam 25 lat jak miałem 18 to stawałem na komisje i jakoś mi ZUS mi przyznał całkowitą niezdolność do pracy na 3 lata póżniej znowu stawałem i znowu dostałem całkowitą niezdolność a teraz cudownie mnie wyleczył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choruje od dzieciństwa ,mam stopień niepełnosprawności umiarkowany ,otrzymuje z opieki społecznej zasiłek opiekuńczy 153 zł. Choruje na uszy, w tym roku przeszkalam poważna operacje ucha .Czy powinnam otrzymać rentę socjalna .Mam 52 lata .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://http://sffih.fabryka.pl/imgs_upload/Image/gadzety/Tapety/trup_tapetaS.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...