Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komunikacja w Lublinie: 2,60 zł za bilet autobusowy? Możliwa podwyżka cen

Utworzony przez kazik kominiarz, 16 września 2010 r. o 11:38
No chyba oszaleli !!! 2,6pln za bilet w obie str 5,2pln !!! żenada !!! najbiedniejsze miasto Polski a najwyższe ceny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po podniesieniu ceny biletu w kwietniu do 2,4zł uznałem, że taniej lub tak samo mnie wyjdzie przejazd do pracy samochodem i tak też od tego czasu robię (mam około 5km). Nie muszę juz stac na przystankach i tłoczyć się w autobusach. Do tego jestem w domu dwa razy szybciej! Gratuluję kolejnego świetnego pomysłu i kolejnych straconych pasażerów! Zapewne będzie jeszcze więcej aut na naszych pięknych ulicach i większe korki murowane Jazda autobusem dla normalnej pracującej niestudiujacej osoby się po prostu nie opłaca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Gdyby władze miasta zaproponowałyby podwyżki miejskim radnym, a ci zgodziliby się na nie, to drożej za bilety zapłacilibyśmy od 1 lipca 2011 roku." taaa... nie ma to jak zabrać mieszkańcom a dać radnym. darmozjady...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W głowach im się PO-przewracało już całkowicie. Przecież w Stolicy kosztuje 2,70 a jest więcej autobusów i dłuższe trasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To może i pensje ludziom podnieść? Nie dziwi mnie, że władze miasta znowu chcą podnieść ceny biletów. Wszak mają z tego profity, a ludzie? Co tam ludzie! Jakoś sobie zacisną pasa! Po poprzedniej podwyżce zaczęłam chodzić do pracy, a mam ponad 5 km w jedną stronę. Teraz nie wyobrażam sobie, abym miała znów cisnąć się w autobusach! A ile zdrówka zyskałam! Dziękuję władzom miasta za -wprawdzie niezamierzoną, ale zawsze- troskę o zdrowie mieszkańców naszego miasta! Komunikacja miejska nadal będzie podupadać-coraz bardziej, a zyskają taryfiarze, bo taniej będzie wsiąść w kilka osób i podjechać "pod sam nos". A tak na marginesie-państwu rządzącym już podziękujemy!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a moze zacznijcie kupowac sieciowki na kartach miejskich, wyjdzie Wam x razy taniej i moze raz przestaniecie narzekac. bilet miesieczny oplaca sie juz przy 2 dojadach dziennie od poniedzialku do piatku. jak ktos sie przesiada, jezdzi jeszcze do miasta autobusem, do znajomych, w weekendy itd itp automatycznie cena biletu pojedynczego spada i spada....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO TOTALNA BZDURA! na stronie Urzędu Miasta Lublin można przeczytać wyjaśnienie dotyczące tej bzdurnej i niesprawdzonej informacji: http://www.um.lublin.eu/um/index.php?t=200&id=134015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nick napisał:
a moze zacznijcie kupowac sieciowki na kartach miejskich, wyjdzie Wam x razy taniej i moze raz przestaniecie narzekac. bilet miesieczny oplaca sie juz przy 2 dojadach dziennie od poniedzialku do piatku. jak ktos sie przesiada, jezdzi jeszcze do miasta autobusem, do znajomych, w weekendy itd itp automatycznie cena biletu pojedynczego spada i spada....
W końcu ktoś sensownie napisał. Jak ktoś często jeździ, to kupuje "sieciówkę" (np. na 5 miesięcy) i wychodzi miesięcznie 42,40 zł (bilet na 1 linię) lub 68,00 zł (na wszystkie linie) - tyle to samo OC kosztuje, nie mówiąc o paliwie, a na bilecie można jeździć do woli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mikra nie odzywaj się, bo masz przecież przejazdy komunikacją miejską za darmo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z tymi co do jeżdzają do lublina do pracy, to co oni maja zostawiać samochód np 40km od lublina i na piechotę albo autobusem tzw pks jechać i wydawać drugie tyle to lepiej chyba mu się opłaci do jeżdzać swoim autem a że w lublinie mieszkają idioci co nie mogą przejść na piechotę odcinka dwóch przystanków to niestety już taka polska[lubelska]mentalność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...