Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koń jechał fiatem uno

Utworzony przez kazik, 25 stycznia 2009 r. o 14:52
I nie miał zapiętych pasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na tylnym siedzeniu skoro tylna kanapa była wymontowana i jechała na dachu. Cieszmy się, że dobroczyńca nie wiózł konia na bagażniku dachowym, ale to i tak skandal. A swoją drogą dziwię się jak ten konik dał się do tego samochodu wprowadzić, mam 8 koni i dla nich wejście do konnej przyczepy to już co najmniej niedogodność. gratuluję pomysłu, a właściwie głupoty. Życzę właścicielowi aby konik mu coś odgryzł i nie rzucam słów na wiatr - kucyki mimo, że malutkie ( a może dlatego) są bardzo złośliwe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w innej gazecie, chyba wyborcza, doczytałem jeszcze że policjanci wlepili kierowcy mandat 200 za wykorzystywanie samochodu niezgodnie z przeznaczeniem. Czy może byc mandat za przewożenie konia w samochodzie. Ja codziennie woże konia w samochodzie i nikt mi nie wlepil mandatu. Własciwie to co konia sobie przewozić nie wolno. W tym przypadku zapewnili źróbkowi dobre warunki. nawet tylną kanapę wyjęli - (lezy na dachu) więc o co chodzi w tym wszystkim.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heheheh właśnie to moża przewoźic konia w aucie czy nie gdzie jest paragraf na to w sobie to zwierzę hodowlane ale zmieścił kucyk do uno hehehe ja bym tłumaczył policji ze to nie koń to wyrośnięty pies ja bym gościa nie karał chyba ze by go wiózł w bagażniku dziwny kraj mandaty teraz za byle co się dostaję ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padne zaraz...takie rzeczy tylko w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...