Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Masakra. Wielka szkoda. Długo czekałem na ten koncert:(((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...godziny spędzone na you tube,godziny wsłuchiwania się w nowy jakże piekny i udany album,godziny rozmyślań nad koncertem w warszawie,długie rozmowy z wtajemniczonymi przyjaciółmi fanami depeszów......są niczym w porównaniu z moja rozpaczą gdy dowiedziałem się że Gahan jest chory,mam ogromną nadzieję i modle się za jego zdrowie bo mimo wszystkich wybryków i jego dziwactw facet i jego band przez wiele lat unosił mnie wysoko i spokojnie mogę powiedzieć że ich muzyka bardzo wpłynęła na moje życie. Trzymajcie się wszyscy depeszowcy i trzymajmy za Niego kciuki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem załamany, choć biletu już nie zdążyłem kupić. Ale i tak miałem jechać. Mam nadzieje że wszystko będzie OK i powrócą do nas już nie długo... Mam nadzieję że powróci również Alan... brakuje go w muzyce DM. radar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smutne to wszystko, a tym bardziej że nikt nic nie wie co tak naprawdę dzieje się z Dave...media rozdmuchały to niesamowicie ale nie ma i nie było jak dotąd oficjalnej informacji ... pozostaje tylko czekać i trzymać kciuki za powrót do zdrowia i przesunięcie koncertu na inny termin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...