Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Oldbreakout

Utworzony 20 marca 2016 r. o 11:24 Powrót do artykułu
Chyba poszło o jakiś ślub. Liczą się lezki wpadające do szklanki samotności. Oni nie są osamotnieni, więc się śmieją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybyś ociupinkę ją lubił, to by Ci darowała. Mnie nikt nie lubi, więc nikomu nie daruję, tzn. nie istnieję. "Geniusze mają to do siebie". Leonardo da Vinci: IQ=212. Oto słowa Pańskie. Hierarchia predyspozycji zdolnościowych człowieka (intelektualnych i sprawnościowych: motorycznych i spostrzegania). 1. Debil. 2. Debil +. 3. Zdolny. 4. Zdolny +. 5. Uzdolniony. 6. Uzdolniony +. 7. Utalentowany. 8. Utalentowany +. 9. Mistrz. 10. Mistrz +. 11. Arcymistrz. 12. Arcymistrz +. 13. Geniusz. Ja mam IQ=151. Certyfikat IQ=135. Bestie wypisują: NIE MASZ SIĘ CZYM CHWALIĆ. Re. No to pobij mój rekord w teście genetycznym na klepicho. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten zespół na fotografii ma tyle wspólnego z zespołami :Breakout jak i Blackout jak koń z koniczyną. Jedyną klamrą może być obecność Bogdana Loebla. Fajnie jest, że w/w firmy przypominają miniony już czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...