Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert rosyjskich chórzystów oprotestowany. "Nie dla symboli sowieckich" (wideo)

Utworzony przez dr maybach, 29 marca 2014 r. o 17:29
Macie omamy? Ja zadnych symboli nie widze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kaźmierczak idąc za ciosem musi pan oprotestować wszystkie filmy z II wojny światowej, tam aż roi się od swastyk i gwiazd...! Drugie rozwiązanie (prostsze): zacząć się leczyć...!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się dobrze kojarzą sowieckie symbole...! Używali pasożytów społecznych zwanych "panami" do cywilizowania Syberii...! Taka jest prawda i nie zmienicie tego zakazywaniem "symboli" Poza okazaniem mi "kultury" języka nic nie możecie zrobić... rusofoby...! Hehe! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kaźmierczak idąc za ciosem musi pan oprotestować wszystkie filmy z II wojny światowej, tam aż roi się od swastyk i gwiazd...! Drugie rozwiązanie (prostsze): zacząć się leczyć...!
  Dobrze powiedziane!   A swoją drogą skąd się biorą takie oszołomy - Kazimierczaki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo brawo brawo! Nalezy tepic klamliwa czerwona zaraze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Poznań , teraz 4 kwietnia czas na akcje w Lublinie TAK DLA MUZYKI NIE DLA SOWIECKICH SYMBOLI !!!! Przygotowania do protestu idą pełna parą :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Grzegorza  Szweda :  To jest właśnie popis kołtuństwa i rusofobii. Jeszcze życie nie dało ci w kość ,ale już niedługo spróbujesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się dobrze kojarzą sowieckie symbole...! Używali pasożytów społecznych zwanych "panami" do cywilizowania Syberii...! Taka jest prawda i nie zmienicie tego zakazywaniem "symboli" Poza okazaniem mi "kultury" języka nic nie możecie zrobić... rusofoby...! Hehe! 
głupiś rusofilu, ale już niedługo. Historii musiałeś się uczyć z kłamliwych książek dopuszczonych przez cenzurę. Ruscy rozpętają wojnę to będziesz miał okazję spróbować jak smakuje "przyjaźń" z potomkami Stalina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...