Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koncert Santany w Warszawie odwołany. Zawinił organizator

Utworzony przez gada, 20 czerwca 2011 r. o 19:40
ale ten organizator niegramotny. A wystarczyło we wniosku napisać że koncert promuje homoseksualistów. Urzędnicy dali by zgodę w trymiga, bo by się bali, że za brak zgody zostaną okrzyknięci homofobami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"troszkę sie spóźniliśmy"... dobre sobie.. zamiast 30 dni przed, zgłoszenie 7 dni przed.. a o koncercie wiadomo od miesięcy... porażka... amatorszczyzna.. i co sobie Santana o nas pomyśli?? buuuuuu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie zawinił organizator, tylko Tusk boi sie TOLI i jej transparentów. Tego to ja juz nie rozumiem przeciez ma 49% POparcia., buhahahahahahahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju tylko papieskie pielgrzymki potrafią organizować. Aha i pomniki im fajne wychodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie pierwszy taki numer tej firmy,LUDZIE ZAPOMNIJCIE ZE ANDROMEDA ART odda wam cokolwiek za bilety - oddadza firmy ktore je sprzedawaly w jej imieniu a szanowny wlasiciel tej fimry juz przytulil cala kase i ani mysli sie z kimkolwiek rozliczyc - tak ten pan robi kase na koncertach w tym kraju mam nadzieje ze to koniec andromedy - bo 3 razy sztuka a to ich trzecie podobny numer..... i mam nadzieje ze Urzad MSt.Wawa zalatwi tych oszustow raz na zawsze - kazdyktor robi imprezy masowe zna procedury a oni nie sa przeciez dziewica w tym temacie - wiec jaki jest wniosek - zeobili to specjalnie z pelnym wyrachowaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostałam oszukana nie odpisuja na maile i nie odbieraja telefonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego pieniedzy jak nie ma tak nie ma złodzieje!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://######pozywamy-zbiorowo.pl/networks/forum/thread.83682:1#posting_83682_430206 zapraszamy wszystkich poszkodowanych przez firmę Andromeda Art na stronę ######pozywamy-zbiorowo.pl, gdzie połączymy siły przeciw tym oszustom i Grzegorzowi Biskupskiemu, właścicielowi Andromeda Art, Teatru Bajka oraz restauracji Nowa La Boheme, jak o sobie pisze na goldenline!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...