Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kongres Palikota "Nowoczesna Polska" - relacja wideo i online

Utworzony przez reed, 2 października 2010 r. o 17:56
No cóż Palikot wrócił właśnie PO 20 latach z puszczy amazońskiej i ma rewelacyjne POmysły. Głąb siedzi 3 lata na sali z większością sejmową i dzisiaj odkrywa Amerykę. POwtarza obiecanki Tuska z expose , jednomandatowe okręgi , zniesienie senatu, ograniczenie liczby POsłów , zniesienie immunitetu za którym sam się chował, czyżby spał w tym czasie.PAJAC i głąb z proPOzycjami dla głąbów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy kazdy z uczewstników dostał po rózowym sztucznym penisie ?? podobno to bedzie w statucie partii zagwarantowane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie ta transmisja ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetnie mówi. Super plan. Nareszcie świeży powiew - jestem ZA. Oglądam od początku, znakomity pomysł z internetem. To jest właśnie Nowoczesna Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawno napisałem, że zawód polityka powinien być ścigany z urzędu jako "społecznie szkodliwa działalność" pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź palancie do PIS to dostaniesz gromnice zamiast różowego penisa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Świetnie mówi. Super plan. Nareszcie świeży powiew - jestem ZA. Oglądam od początku, znakomity pomysł z internetem. To jest właśnie Nowoczesna Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))
Gdyby powiedział jeszcze jaki przypadek to sprawił, że tu na stronie jest transmisja online - czy też może sprawił to przemilczany totalnie "raport" z nazwiskami własnoręcznie podpisany i złożony przez posła Palikota w 1981 roku SB?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŁOPATOLOGICZNA EKSTREMA PO-BOLSZEWICKA DLA SKRAJNYCH KRETYNÓW. I TO BY BYŁO NA TYLE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ilu "młodych wykształconych i z dużych miast" da się nabrać? Przecież szkoda czasu na ten bełkot... Ale skoro ktoś uważa, że skoro ma dyplom to myśli... ehhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Palikot! Podobają mi się jego postulaty.Mogłoby ich być więcej,bo wiele jest spraw palących i nie cierpiacych zwłoki,które trzeba załatwić jaknajpredzej póki państwo nie pogrąży się w zapaść.Przyda się powiew czegoś nowego co odświerzy zapleśniałe rządy obu prawic i lewicy w marazmie.Takie rządy - to drgawki przedśmiertne dogorywającego państwa.Może błyskotliwy i niekonwencjonalny Palikot z nietuzinkowym umysłem przy poparciu otwartych głów,którym nie obojętne są losy naszego państwa zdoła przekierować Polskę na nowe tory.Oby to się powiodło i nie skończyło się jakąś błazenadą.Cieszę się i popieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie co tam Janek .. my mamy przed sobą ważne wybory: zapraszamy http://www.prezydentlublina.com/ oddaj głos napisz newsa .. razem dokonajmy dobrego WYBORU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
ŁOPATOLOGICZNA EKSTREMA PO-BOLSZEWICKA DLA SKRAJNYCH KRETYNÓW. I TO BY BYŁO NA TYLE...
mlasknął inteligent z pisu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
ŁOPATOLOGICZNA EKSTREMA PO-BOLSZEWICKA DLA SKRAJNYCH KRETYNÓW. I TO BY BYŁO NA TYLE...
oto mlasknął inteligent z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe czy KUTZ wie co to jest różaniec. czas o tym POmyśleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
ciekawe czy KUTZ wie co to jest różaniec. czas o tym POmyśleć
to ze wy tylko myslice o roznacu towarzysze rydzyka nie oznacza ze kazdy Polak tak robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
ciekawe czy KUTZ wie co to jest różaniec. czas o tym POmyśleć
zyczyc innym smierci, typowe dla pisowskiej i uprowskiej popeliny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedys reklamowal sam leb kalisza w telewizji,teraz go przeciagnal calego,no i tego penisa od filmow.Autorytety ha ha ha ,ale jaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marta napisał:
Świetnie mówi. Super plan. Nareszcie świeży powiew - jestem ZA. Oglądam od początku, znakomity pomysł z internetem. To jest właśnie Nowoczesna Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!)))
To ani nowoczesna Polska, ani świeży powiew. Poszukaj w necie Projekt PI. To oni byli pierwszy, wpadli na pomysł stworzenia partii internetowej, piszą własny program, buduja struktury. Palikot widać sporo czasu w necie spędza i nie dość subtelnie pomysł ściągnął. Co do jego postulatów, to ani prochu nie wymyslił, ani Ameryki nie odkrył. Trzeźwo myślący, przeciętny Polak, żyjący trochę dłużej niż 20 lat zna te wszystkie postulaty, bo każdy sam do nich doszedł i to bez wielkiego wysiłku. Palikot jeszcze dość niedawno był osobą zupełnie nieznaną. Zastanawiam się czy najpierw był Palikot a później jego kasa, czy najpierw była kasa a później Palikot, oczywiście w polityce. Interesują mnie jego intencje, a nie bardzo wierzę, że nagle stał sie taki obywatelski i pełen troski o Polskę i Polaków. Albo się znudził PO i chce być liderem własnej partii, albo się nudzi w ogóle i nową zabawkę sobie wymyślił, albo ma za zadanie odciągnąć elektorat Lewicy w wyborach samorządowych i później parlamentarnych, albo PO szykuje sobie odskocznię, wiedząc, że długo już nie pociągnie. Część z jego postulatów to normalność, tak można by to nazwać. Tak powinno być i do tego by tak było nie powinno się tworzyć partii. Wystarczy zmienić ordynację wyborczą. Jeżeli po to by było normalnie taki Palikot musi zakładać partię, to znaczy, że normalnie jeszcze długo nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maciek napisał:
ciekawe czy KUTZ wie co to jest różaniec. czas o tym POmyśleć
Dla nieumiejących czytać i liczyć pomyślano różaniec jako modlitwę zastępczą(w miejsce 3x po 50 psalmów). Przez wieki różaniec był nieodłącznym atrybutem analfabety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bea napisał:
Brawo Palikot! Podobają mi się jego postulaty.Mogłoby ich być więcej,bo wiele jest spraw palących i nie cierpiacych zwłoki,które trzeba załatwić jaknajpredzej póki państwo nie pogrąży się w zapaść.Przyda się powiew czegoś nowego co odświerzy zapleśniałe rządy obu prawic i lewicy w marazmie.Takie rządy - to drgawki przedśmiertne dogorywającego państwa.Może błyskotliwy i niekonwencjonalny Palikot z nietuzinkowym umysłem przy poparciu otwartych głów,którym nie obojętne są losy naszego państwa zdoła przekierować Polskę na nowe tory.Oby to się powiodło i nie skończyło się jakąś błazenadą.Cieszę się i popieram.
Ranyyy!!! Te postulaty Palikota to taka nowość dla Ciebie? To współczuję, że dopiero dziś oczęta Ci się otwarły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...