Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec nocnych sklepów z alkoholem? Nowa ustawa wejdzie w życie w przyszłym tygodniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2018 r. o 20:57 Powrót do artykułu
Proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób to, że nie będę mógł kupić alkoholu w nocy spowoduje to, że się w ogóle nie napiję ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W piątki należy zabronić sprzedaży mięsa, zwłaszcza w Wielkim Poście, nie wydawać pozwoleń na zabawy w tymże okresie. ( żart oczywiście-przynajmniej chwilowo))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W efekcie Rada Miasta będzie mogła (ale nie będzie musiała) ograniczyć handel trunkami podawanymi na wynos między godz. 22 a 6 rano.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg mnie przez to ,ze alkohol można kupić po 22 to niedopici będą łazić i jeździć jako kierowcy po zaopatrzenie. Porozbijane na chodnikach butelki to też efekt zakupów już mocno podpitych obywateli. Wprowadzić ograniczenie jak najszybciej. A co mnie interesuje czy właściciel monopolowego zarobi milion czy może 50 tys mniej, nie widzę tu żadnej krzywdy. Nie widzę też zadnego problemu w tym ,że i tak monopolowe będą otwarte dłużej niż inne sklepy tj 6-22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób to, że nie będę mógł kupić alkoholu w nocy spowoduje to, że się w ogóle nie napiję ?
 Zaplanujesz zakupy wcześniej i nie widzę problemu i Ty też nie powinieneś. Z jakiedo powodu alkohol ma być bardziej dostępny niż jedzenie no chyba że to właśnie alkohol jest artykułem pierwszej potrzeby, zwłaszcza dla budzetu Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba planować picie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wez to skasuj ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą mety :))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w sklepach spożywczych typu żabka, groszek,lewiatan alkohol sprzedawać do godz 20,oo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam obok Żabki i Groszka. Tam tylko alkohol żule kupują i dzieciaki hot dogi. Biedne dzieci muszą stać przy ladzie obok cuchnących żuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zakaz posiadania dzieci rozwiąże tą kwestię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan NadRadny taki obeznany z przepisami WHO? Ciekawe ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pitucha jeszcze nie doniósł? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...