Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs Dziennika Wschodniego: Zrób zdjęcie i wygraj drona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2019 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Lublin jest piękny ale tylko w nocy gdy nie widać efektów prezydencika oraz gdy stoimy w miejscu z dala od budynków z których odpada tynk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe nagrody... szkoda się angażować. Konkurs dla amatorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ten dron , za 200 zł powala
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdjecie moglbym zrobić ale po co mi dron?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dron-zabawka za 200 zł.... żenua
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy możecie się zająć nielegalnym wysypiskiem śmieci wyjeżdżając z Lublina ul.melgiewska pod wiaduktem po prawej stronie w stronę Świdnika zrobiono jakiś skład fetor jakich mało jeszcze przyszykowane wszystko do zasypania gdzie Ci ekolodzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dron na olx za 150 zł - szanujący się fotograf nawet maila nie odpali żeby coś wysłać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drony można kupić w sklepie drony.net
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech dziennik zajmie sie afera gorek czechowskich - i radnymi ktorzy reprezentuja developera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już w Świdniku w "aparat za fotkę" są lepsze nagrody. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniano dodać, że to konkurs fotograficzny dla dzieci skoro nagroda jest zabawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabe nagrody... szkoda się angażować. Konkurs dla amatorów
 Raczej dla dzieci, tak jak ta nagroda-zabawka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do malkontentów, po kija wam dron za 3tyś czy 10tyś jak pierwszy dron przeważnie zostaje zniszczony przez brak umiejętności w lataniu takimi "zabawkami". Po drugie- fajna nagroda i fajny konkurs. Czekam na przejściówka m42. Może coś fajnego ustrzele i wysyłam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do malkontentów, po kija wam dron za 3tyś czy 10tyś jak pierwszy dron przeważnie zostaje zniszczony przez brak umiejętności w lataniu takimi "zabawkami". Po drugie- fajna nagroda i fajny konkurs. Czekam na przejściówka m42. Może coś fajnego ustrzele i wysyłam.
 Czyli wedlug Ciebie, lubelski fotograf jest za glupi zeby dostac prawdziwego drona bo zaraz popsuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy niezadowoleni. Proszę weźcie też pod uwagę fakt, że nie tylko profesjonaliści mogą brać udział w tej zabawie ale i amatorzy (tacy jak ja) dla których, taki dron jest spoko nagrodą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy niezadowoleni. Proszę weźcie też pod uwagę fakt, że nie tylko profesjonaliści mogą brać udział w tej zabawie ale i amatorzy (tacy jak ja) dla których, taki dron jest spoko nagrodą.
 Amator fotograf tak samo zasługuje na prawdziwą nagrodę a nie zabawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy niezadowoleni. Proszę weźcie też pod uwagę fakt, że nie tylko profesjonaliści mogą brać udział w tej zabawie ale i amatorzy (tacy jak ja) dla których, taki dron jest spoko nagrodą.
Amator fotograf tak samo zasługuje na prawdziwą nagrodę a nie zabawkę.
 Drogi Tomaszu, masz prawo do wyrażenia swojej opinii. Jednak uważam, że podchodzisz do sprawy zbyt powarznie. Jest to tylko zabawa. Nagroda zaproponowana przez DW jest prawdziwą nagrodą. Oczywiście nie z górnej pułki ale zawsze coś. W moim mniemaniu nagroda jest adekwatna w stosunku do tego co mam zrobić. Nie jestem fotografem profesjonalistą, ani fotografem amatorem, jestem osobą z aparatem w telefonie, która robi dziesiątki zdjęć dla zabawy (nie czyni mnie to w żaden sposób fotografem). Wysłanie jednego z tych zdjęć w zamian za możliwość wygrania drona, nawet drona zabawki jak to podkreślasz, jest uczciwe. Jeszcze raz pozwolę sobie napisać, jest to tylko zabawa. Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy niezadowoleni. Proszę weźcie też pod uwagę fakt, że nie tylko profesjonaliści mogą brać udział w tej zabawie ale i amatorzy (tacy jak ja) dla których, taki dron jest spoko nagrodą.
Amator fotograf tak samo zasługuje na prawdziwą nagrodę a nie zabawkę.
Drogi Tomaszu, masz prawo do wyrażenia swojej opinii. Jednak uważam, że podchodzisz do sprawy zbyt powarznie. Jest to tylko zabawa. Nagroda zaproponowana przez DW jest prawdziwą nagrodą. Oczywiście nie z górnej pułki ale zawsze coś. W moim mniemaniu nagroda jest adekwatna w stosunku do tego co mam zrobić. Nie jestem fotografem profesjonalistą, ani fotografem amatorem, jestem osobą z aparatem w telefonie, która robi dziesiątki zdjęć dla zabawy (nie czyni mnie to w żaden sposób fotografem). Wysłanie jednego z tych zdjęć w zamian za możliwość wygrania drona, nawet drona zabawki jak to podkreślasz, jest uczciwe. Jeszcze raz pozwolę sobie napisać, jest to tylko zabawa. Miłego dnia.
 Wedlego tego co piszesz to nazwa tej akcja powinna brzmiec "zabawa fotograficzna" a nie konkurs. A w ogóle, to może warto by DW traktował lubelskich czytelnikow wykonująych zdjęcia poważnie a nie dla zabawy...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy niezadowoleni. Proszę weźcie też pod uwagę fakt, że nie tylko profesjonaliści mogą brać udział w tej zabawie ale i amatorzy (tacy jak ja) dla których, taki dron jest spoko nagrodą.
Amator fotograf tak samo zasługuje na prawdziwą nagrodę a nie zabawkę.
Drogi Tomaszu, masz prawo do wyrażenia swojej opinii. Jednak uważam, że podchodzisz do sprawy zbyt powarznie. Jest to tylko zabawa. Nagroda zaproponowana przez DW jest prawdziwą nagrodą. Oczywiście nie z górnej pułki ale zawsze coś. W moim mniemaniu nagroda jest adekwatna w stosunku do tego co mam zrobić. Nie jestem fotografem profesjonalistą, ani fotografem amatorem, jestem osobą z aparatem w telefonie, która robi dziesiątki zdjęć dla zabawy (nie czyni mnie to w żaden sposób fotografem). Wysłanie jednego z tych zdjęć w zamian za możliwość wygrania drona, nawet drona zabawki jak to podkreślasz, jest uczciwe. Jeszcze raz pozwolę sobie napisać, jest to tylko zabawa. Miłego dnia.
Wedlego tego co piszesz to nazwa tej akcja powinna brzmiec "zabawa fotograficzna" a nie konkurs. A w ogóle, to może warto by DW traktował lubelskich czytelnikow wykonująych zdjęcia poważnie a nie dla zabawy...?
 Drogi Tomaszu, jak już pisałem wcześniej uważam, że podchodzisz do sprawy zbyt poważnie. Ja jako czytelnik uważam, że nie zostałem potraktowany przez DW jedynie dla zabawy. Sądzę, że dalsza nasza dyskusja jest bezcelowa, każdy z nas ma swoje racje przy których będzie obstawał. Miłego dnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zrób zdjęcie i wygraj paczkę fajek"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...