Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs ZOOM-ZOOM MAZDA DESIGN

Utworzony przez martynia, 17 maja 2010 r. o 14:14 Powrót do artykułu
na które głosujecie? mi się podoba 112? bierzecie udział? kurcze, ja mam pomysł, chętnie wziełabym udział tylko trochę czasu nie mam... myślicie, ze styknie sam szkic bez achów i ochów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
martynia napisał:
na które głosujecie? mi się podoba 112? bierzecie udział? kurcze, ja mam pomysł, chętnie wziełabym udział tylko trochę czasu nie mam... myślicie, ze styknie sam szkic bez achów i ochów?
Fajnie, ze w konkursie nie chodzi o bezbledne wykonanie projektu, tylko przede wszystkim o pomysl. tu kolega jakis wymyslil cos, co na pewno w samochodzie sie przyda i ...opisal to, po prostu . ######www.mazdadesign.pl/praca,94.html juz zebral 300 pkt. wiec tak na prawde kazdy moze cos ciekawego zaprezentowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardoz fajne projekty niektorzy nadsylają , widać , że ludzie z pomysłem zgłaszają swoje pomysły. Na uwagę zasługuje projekt dużego schowka. bardzo fajnie pomyslane i opisane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział! To kolejny SKANDAL gdy przed konkursem wiadomo kto wygra... i żeby jeszcze załużenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niepokoi mnie fakt że połowa z tych projektów to plagiaty, zobaczcie na audi ktory tez sie nazywa rekin (audi shark), trójkołowiec proxima, albo segway-autor robin kil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drugie miejsce zajela praca ktora jest pracą semestralną pod marką peugeota, ponadto mazda kisame(rekin-demon)-zerknij na audi shark....
gotthelife napisał:
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Nagroda za ponad 30 000 zł trafiła do kolesia który tylko wymazał znaczek Audi i wkleił logo Mazdy... O Wszystkim wiedział organizator i JURY ale nasze maile zostały skwitowane stwierdzeniem ze konkurs Zoom-zoom nie zakładał stworzenia pracy na konkurs a jedynie przesłanie pracy było zadaniem konkursowym!!! Kpina i hańba! Datę Uroczystej gali wręcz ukryto, żeby nikt się o tym nie dowiedział!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołówek i szkicować ,to może też się coś wygra. Bo jak ktoś lubi wiejski tunnig i tam na konkurs wysyłał szkice poloneza po szpachlowaniu na batmobila myśląc ,że to design to teraz mogą skargę napisać do mazdy, albo nawet do trybunału w Hagdze, ale gustu im to nie przywróci. Pozdrawiam Heaterów i zachęcam do pracy nad projketami a nie szukaniem plagiatów i czyichś prac magisterskich. Bo jako jeden z finalistów zarywałem noce nad swoim projektem i jak reszta nagodzonych włożyłem w to serce. Szkoda ,że innych serca zatruwa chora zazdrość o to ,że nam się udało. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i49.tinypic.com/34q5hle.jpg Wyniki konkursu, jak i to że Galę Finałową wręcz próbowano ukryć przed zainteresowanymi, świadczą jedynie o BEZCZELNOŚCI, chęci wypromowania konkretnych uczelni, a nie wyborze najlepszej pracy. Jury wiedziało że praca której po tem przyznano główną nagrodę była pracą dyplomową jako Audi, tworzoną pod kierownictwem profesora ASP - a mimo to Pan Bielski który już wcześniej nagradzał w konkursach Pana Fryderyka Zyskę, dopiał swego. Gratulację - tak się zabija Polskich kreatywnych designerów. Designer Roman Kadler dostał wyróżnienie za pracę która bije wszystkie pozostałe na głowę. Głównie chodzi o Nagrodę Główną - czyli wymazanie znaczka Audi i wstawienie znaczka Mazdy - To własnie nagrodzili członkowie JURY i cały internet już o tym wie.
Gość- finalista napisał:
Według mnie te oskarżenia sa zupełnie bezpodstawne, bo audi shark wogóle nie jest podobne do mazdy kisame, chyba tylko w nazwie i w tym że lata. Ale DeLorean juz gdy bylem dzieckiem latał w filmach z Michaelem Foxem.Seagway to też nie Dino, ale skoro ktoś się nie zna, to pomyli nawet rower z motorem. Moim zdaniem ludzie z zazdrości piszą ,bo nie mają pojęcia. Jeszcze trochę jak wykorzysta się koło do projektowania ,to ludzię nazwą to plagiatem. A mnie osobiście podobają się wszytskie nagrodzone prace . Zamiast szukać haków, należy wziąć ołówek i szkicować ,to może też się coś wygra. Bo jak ktoś lubi wiejski tunnig i tam na konkurs wysyłał szkice poloneza po szpachlowaniu na batmobila myśląc ,że to design to teraz mogą skargę napisać do mazdy, albo nawet do trybunału w Hagdze, ale gustu im to nie przywróci. Pozdrawiam Heaterów i zachęcam do pracy nad projketami a nie szukaniem plagiatów i czyichś prac magisterskich. Bo jako jeden z finalistów zarywałem noce nad swoim projektem i jak reszta nagodzonych włożyłem w to serce. Szkoda ,że innych serca zatruwa chora zazdrość o to ,że nam się udało. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a będą jakieś transmisje, filmiki z tych warsztatów u Kaniewskiego? jeśli tak, to gdzie będzie można je znaleźć/???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...