Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkursy SMS: Stracisz więcej niż wygrasz

Utworzony przez Franek 19, 14 sierpnia 2010 r. o 20:49
Katarzyno Cichopek namawianie i naciąganie do oszustwa to przestępstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwnych nie siejć, oni sami sie rodzą. Czesto dopiero takie silne uderzenie po kieszeni może czlowieka czegoś nauczyć, Ach ta ludzka zachłanność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest okrutna.oni nie oszukują tylko szukają jeleni a tych w Polsce nie brakuje...i tak to właśnie kasa się kręci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przychodzi SMS - przeczytać i natychmiast USUŃ !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek 19 napisał:
Katarzyno Cichopek namawianie i naciąganie do oszustwa to przestępstwo.
Jej to akurat wisi bo za taka reklamę skasowała kupę szmalu a że jej wielbiciele mają ją za wielką "aktorkę" to durni wierzą piszą i wysyłają a to że ona przyczynia się do naciągania i oszukiwania to co !Rzekomo to -wielka artystka - i tak Polańskiemu jej też wolno więcej !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U cichopek w reklamie wystąpiła, znaczy się kryzys i nikt jej do remizy na weselicho nie chce zaprosić to sobie dorabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż, nasza telewizja ma OGROMNY UDZIAŁ W OKRADANIU SWOICH RODAKÓW, a przykład idzie i z góry i z dołu. Coraz więcej ludzi uważa takie OKRADANIE za BIZNES i sposób na życie. POLSKA NIERZĄDEM STOI. Czas żeby ktoś się porządnie wziął za te oszustwa, firmy krzaki, naciąganie ludzi i TVP, która niby jest w kryzysie a jednak ZAROBKI TYCH NIEMOT PSEUDO AKTORÓW to kupa forsy. A jak tylko się włączy TV to TYLKO REKLAMY, POWTÓRKI FILMÓW ALBO OSZUKAŃCZE PSEUDO KONKURSY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak to jest z konkursami smsowymi organizowanymi przez Dziennik wschodni? Wysłałem jednego smsa w jednym z konkursów w grudniu zeszłego roku? Oczywiście nie wygrałem (ale nic to). Gorzej, że od tego czasu otrzymuje "śmieciowe smsy" spod numerów 71051 oraz 72051 zachęcające do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez DW: a to na walentynki, potem dzień kobiet, dzień matki, dzień dziecka itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy namawianie do głupoty jest przestępstwem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z okazji "tour de pologne 2010" Wysłałem jednego smsa i do tej pory jestem codziennie "nachodzony" przez ponaglające smsy lub połączenia od numeru zastrzeżonego z którego automat cieszy się,że odebrałem to połączenie bo czeka na mnie fiat brava!? Ale nie mam wielkiej pretensji do TVP za naciąganie mnie bo wysłałem smsa nie czytając regulaminu pseudo konkursu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
A jak to jest z konkursami smsowymi organizowanymi przez Dziennik wschodni? Wysłałem jednego smsa w jednym z konkursów w grudniu zeszłego roku? Oczywiście nie wygrałem (ale nic to). Gorzej, że od tego czasu otrzymuje "śmieciowe smsy" spod numerów 71051 oraz 72051 zachęcające do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez DW: a to na walentynki, potem dzień kobiet, dzień matki, dzień dziecka itp.
-------------------------------- tylko ze DW jak organizuje jakies konkursy to naprawde mozna cos wygrac.wiem bo sama wysylalam za esa ktory mnie kosztowal 2,44 wygralam torbe musli z lubelli ktora rodzice odebrali w lbn, wygralam rowniez ksiazeczki dla dzieci to byly nagrody gwarantowane, na dzien matki wyslalam zyczenia do DW i w gazecie byly zyczenia moje dla mamy. DW ma fajne konkursy oby wiecej takich bo zawsze z nich korzystam pozdrawiwm julka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Cichopek kasa z szafek wypadała? Słyszałem nazwisko, ale nie sądziłem że mam żonę ładniejszą od aktorki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
A jak to jest z konkursami smsowymi organizowanymi przez Dziennik wschodni? Wysłałem jednego smsa w jednym z konkursów w grudniu zeszłego roku? Oczywiście nie wygrałem (ale nic to). Gorzej, że od tego czasu otrzymuje "śmieciowe smsy" spod numerów 71051 oraz 72051 zachęcające do wzięcia udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez DW: a to na walentynki, potem dzień kobiet, dzień matki, dzień dziecka itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP przegina z tymi konkursami, rok temu był "milion za sms" - "pan lotto" (Rembiszewski) zachęcał do wysyłania smsa za 3,66, tylko nie mówił, że potem na telefon przychodzi raz dziennie z przypomnieniem o loterii, za który to smsodbiorca TEŻ PŁACIŁ (1zł). Warunkiem aby nie dostawać tychże było wysłanie smsa STOP za 3,66 pod konkursowy nr. Wielu starszych ludzi widząc na ekranie "pana lotto" słało te smsy. Potem z kolei wymyślono konkurs reklamowany przez proboszcza z "Plebanii", również po to aby naciągać ludzi. Tak więc te konkury to po prostu naciąganie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oświecę Was w temacie konkursów SMS-owych organizowanych przez TVP : Nawet jeśli ktoś wygra taki konkurs, to MUSI REGULARNIE OPŁACAĆ ABONAMENT RTV żeby odebrać nagrodę. Tak jest napisane w szczegółowych regulaminach tych konkursów. A jak wiadomo tylko 40 % posiadaczy telewizora opłaca abonament, he he. Czyli, że 60 % frajerów biorących udział w tych konkursach nie wie nawet, że i tak (w przypadku wygranej) nie będzie mogła odebrać nagród. Głupich nie sieją, oni się sami rodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chajzer, Cichopek ? To starzy naciągacze, dziwne,że ten frajer musiał wysłaś kilkanaście sms-ów aby się o tym przekonać. No, ale na takich baranach zbija się kasę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Regulamin trzeba czytac. Swoja droga ludzie jednak wygrywaja - w pusty smsie pokazuja chyba nawet laureatow. Znajomy podeslal mi ostatnio linka do fajnego bloga prowadzonego przez hazardziste - www.szybkiekciuki.info
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...