Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrola rolników. Niektórzy zawyżyli powierzchnię działek

Utworzony przez Kpt.Grawitacja, 26 lutego 2013 r. o 17:39 Powrót do artykułu
Inne uchybienia to fałszywe deklaracje rolników o tym, że dana działka jest mniejsza niż 10 arów
Powinno być - nie mniejsza niż 10 arów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy biorą dopłaty nie będąc właścicielem gospodarstwa,nie uprawiając ziemi,nie mając żadnego tytułu do dopłaty.Takich przypadków jest dużo.Dziwne, że kontrole tego nie wykrywają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopłaty biorą również dzierżawcy, za nieużytki zielone także.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo te wasze kontrole o d.... potłuc.posiałem jęczmień,skosiłem sprzedałem zaorałem a oni we wrześniu przyszli na kontrolę i napisali,że upraw nie stwierdzono upraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale że 90% kontroli jest robione metodą foto - czyt. studenci siedzą i obrysowują działki po śladach widocznych na zdjęciu sat./lotniczym to nie napiszecie. dokładność tej metody zakrawa o śmieszność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz Włodziu nic nie dala zmiana nazwiska na Kołton. Nawet pan Redaktor nazwał Cię Kołtunem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...