Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kontrowersyjny teledysk Madoxa: Artysta jest nagi (wideo)

Utworzony przez Mariano Fortepiano, 15 maja 2011 r. o 13:34 Powrót do artykułu
No w końcu coś nowego - kylie minogue, madonna i lady gaga - one już próbowały i wyszło, dlaczego więc madoxowi ma nie wyjść. Dlaczego od lat 80-90 nie pojawiają się u nas prawdziwi artyści? Jak ktoś próbuje zrobić karierę d*** natychmiast go skreślam. Niestety wojewódzki, figurski i inni próbują narzucić model artysty jako osoby kontrowersyjnej. Czy sama kontrowersyjność bez talentu wystarczy? Wg. mnie nie. Teraz promuje się szpaka w x factor - to nie będzie artysta - skończy na "jajecznicy" lub innym przeboju jak ala janosz. Będą go na siłę promować we wszystkich mediach. Taki jest show biznes w tym kraju. Balonik dopuki nadmuchany jeszcze ładnie wygląda, ale jak już zejdzie powietrze to flak się robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się, dlaczego madoxowi ma nie wyjść, im dalej poznamy go bardziej, a patrząć na chłopaka ma wiele do przekazania, myślę daleko bardziej idąc w głąb przekazu i słow i obrazu, w tym coś jest niebanalnego....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja już mam dość epatowania nagością i wyuzdaniem na każdym kroku... ten teledysk budzi we mnie po prostu niesmak, nic więcej i nie ma nic wspólnego z erotyką czy pięknem ludzkiego ciała. Przykre, że w dzisiejszych czasach "artysta" musi czymś szokować by zwrócić na siebie uwagę. Mdło mi się robi jak patrzę na Lady Gagi, Maddoxy czy inne wynalazki;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie można pisać komentarzy, już trzeci raz cenzura usuwa- marna prasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mariano Fortepiano napisał:
Tu nie można pisać komentarzy, już trzeci raz cenzura usuwa- marna prasa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
da się! sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madox jest Marusia z "Czterech pancernych". Wyraznie sie na nia stylizuje: "http://www.youtube.com/watch?v=uSI061gJ4yo&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=uSI061gJ4yo&feature=related
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE PODOBA MI SIĘ, TELEDYSK OBRZYDŁY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...