Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kopacz: będą nowe zabezpieczenia Sejmu

Utworzony przez biu, 19 lutego 2013 r. o 11:45
Brawo. Teraz wszystkim Polakom zacznie żyć się lepiej. Dziękujemy za obywatelską postawę obywatelska platformo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=pd3_amLsj1w
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------NIE SĄ POTRZEBNE NOWE ZABEZPIECZENIA SEJMU---------------------------------- Bardziej potrzebne są Nadzwyczajne Wybory Parlamentarne gdyż budynek SEJMU jest miejscem sp otkań Reprezentantów Narodu Polskiego a nikt na własnych Reprezentantów Ataków organizować nie będzie ! . A po drugie SEJM jest najwyższą władzą wykonawczą w Polsce . Jedyny problem jaki jest widoczny dla Wszystkich to OPANOWANIE SEJMU PRZEZ UGRUPOWANIE REŻIMOWE "PO" W TAKI SPOSÓB , ŻE WSZYSTKIE UCHWAŁY W INTERESIE POLSKI I NARODU POLSKIEGO SĄ PRZEG ŁOSOWYWANE NEGATYWNIE I ... WYRZUCONE DO KOSZA !. TO JEST BIG PROBLEM ! . Także bardziej SEJMOWI są potrzebne NADZWYCZAJNE WYBORY PARLAMENTARNE niż "nowe za bezpieczenia" . Wskazówki dla reżimu "PO" z pięknego Lublina !. Szczęść Boże !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boicie się kur... o swoje DUPY!!!!! ja żyję normalnie i nie mam żadnych zabezpieczeń bo jak nie mam pieniędzy to czego mam sie bać??? na taj zielonej wyspie?!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKO przekopie i zabezpieczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech ci "wybrańcy narodu" przeniosą się do jakiegoś powojskowego bunkra. Może do Gierłoży k. Kętrzyna. Infastruktura tam dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej niech ci "wybrańcy narodu" przeniosą się do jakiegoś powojskowego bunkra. Może do Gierłoży k. Kętrzyna. Infastruktura tam dobra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Metr po metrze na głębokość jednego metra a POtem wszędzie metr CZERWONEGO BETONU. O to jest POlska, żyda,komunisty i wszech obecnej czerwonej pajęczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie tak pracują że boją się o siebie, czyżby przewidywali jakieś ataki albo rewolucje ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cojarobietu napisał:
Widocznie tak pracują że boją się o siebie, czyżby przewidywali jakieś ataki albo rewolucje ???
Boją się komuchy TALIBÓW, za to co im zgotowali w obozach tortur w Starych Kiejkutach i za to jedno wielkie kłamstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No bo chyba nie jest tak, aby władza się grodziła przed własnym narodem ???? Bo co to za władza ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...