Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koronawirus: Sieć drogerii Rossmann wprowadza ograniczenia w liczbie kupowanych produktów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2020 r. o 15:44 Powrót do artykułu
i co to zmieni? KTOŚ PÓJDZIE DWA RAZY W CIĄGU DNIA JAK POPRZEDNIA ZMIANA ZAKOŃCZY PRACĘ LUB PÓJDZIE DO INNEGO SKLEPU TEJ DROGERII>>>
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego tam nie kupuję. Nie bedą mi oni, jak naziści w obozach, wyliczali mydełka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czasie żniw dla handlu oni będą racjonować? Chyba zarząd tej firmy ma coś nie po kolei w głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze, Grażyny, 500 plusowcy i inne ścierwa zakupoweekendowe, lidlowcy, biedronkowcy biercie wszystko po 1000 szt, tone makaronu, tone ryżu, przynajmniej nakrecacie gospodarke i mniej korków na mieście teraz, aha i octem sobie nacierajcie nie zapomnijcie bo to pomaga i różaniec koniecznie przed wyjsciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuna wraca za 2 tygodnie będziecie mieli żywność wyliczaną a za 2 miesiące zakup na kartki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i żniwa dla handlu ale towaru szybko ubywa A nic do magazynów z chin i innych nie doplywa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo mydło to wielki luksus
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oho już zaczyna się reglamentacja widocznie coś się szykuje tylko nam nie mówią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze, Grażyny, 500 plusowcy i inne ścierwa zakupoweekendowe, lidlowcy, biedronkowcy biercie wszystko po 1000 szt, tone makaronu, tone ryżu, przynajmniej nakrecacie gospodarke i mniej korków na mieście teraz, aha i octem sobie nacierajcie nie zapomnijcie bo to pomaga i różaniec koniecznie przed wyjsciem.
 Sebixie ty powinienes pracowac w ministerstwie z takimi zdolnosciami. Mądry prawie jak wałęsa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam za komuny dawano po jednej paczce kawy, która cudem rzucili. Kupowało się przy kasie. Poszedłem z mama i tata (miałem z 14 lat ) . Staliśmy w kolejce. Jak si e kupiło, można było pójść na koniec i kopic jeszcze raz. Ja tak zrobilem ze 3 kolejki zanim zabrakło! KOCHANE DZIECI I MŁODZIEŻ - POWINNIŚCIE W RAMACH LEKCJI HISTORII O KOMUNIŹMIE CHODZIĆ PO SKLEPACH! TAK WYGLĄDAŁY SKLEPY W LATACH 80-TYCH! Towary deficytowe - najbardziej pamiętam papier toaeltowy! Ja go kupowałem wyłącznie w punktach skupu makulatury - dostawało się tzw. wianuszek! Tak było gdy rządzili komuniści, mentorzy i koledzy Panów Millerea, Kwaśniewskiego (był nawet w jakimś rządzie w latachh 80-tych) i Czarzasztego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...