Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A PiSowski rząd prowadzi rozmowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowski rząd boi się podjąć jakiekolwiek działania, bo mógłby urazić swój tępy, antyszczepionkowy elektorat i stracić władzę po wyborach. Nie bójcie się, te tępaki - o ile nie wymrą - i tak na was zagłosują, bo za parę lat nie będą pamiętać waszych wtop. A nawet jeśli będą pamiętać, to i tak ich nie będę rozumieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ten oświecony, europejski Lublin i problem z wirusem sam się rozwiąże w lubelskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zaszczepieni - oszukani.... kiedy posypiecie głowy popiołem? Kiedy wywozimy na taczkach tych żymskich urzędników, którzy zgotowali nam to piekło na ziemi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zaszczepieni - oszukani.... kiedy posypiecie głowy popiołem? Kiedy wywozimy na taczkach tych żymskich urzędników, którzy zgotowali nam to piekło na ziemi?
Jakie piekło masz na myśli, matołku? Uwierzyłeś w Covida? Bo piszesz, że "zgotowali nam", a że ne przyjąłeś szczepionki, więc to nie o to musi ci chodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zaszczepieni - oszukani.... kiedy posypiecie głowy popiołem? Kiedy wywozimy na taczkach tych żymskich urzędników, którzy zgotowali nam to piekło na ziemi?
Jakie piekło masz na myśli, matołku? Uwierzyłeś w Covida? Bo piszesz, że "zgotowali nam", a że ne przyjąłeś szczepionki, więc to nie o to musi ci chodzić.
  DW: "Potraktowali nas jak trędowate". Na kwarantannie zęba nie wyleczysz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... 1223 zgony w trakcie badan izera w pierwszych kilku tygodniach od szczepienia dorosłych ??? Raport ktory mial byc opublikowany dopiero za 55 lat? Eee tam... teorie spiskowe. Śpijcie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
“Najlepiej wyszczepiona gmina” w kraju – ma najgorszą w tej chwili sytuację epidemiczną !!! - 13,96 na 10tyś mieszk… powiat lubelski - niewyszczepiony żaścianek ma ledwie 5,32 zakażeń na 10 tys. mieszkańców Czego nie rozumiecie ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... 1223 zgony w trakcie badan izera w pierwszych kilku tygodniach od szczepienia dorosłych ??? Raport ktory mial byc opublikowany dopiero za 55 lat? Eee tam... teorie spiskowe. Śpijcie dalej.
To mniej więcej tyle, ile w Polsce z powodu Covida umiera w trzy dni. Dlaczego jesteś taki głupi, TECZOWY_ZSL?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęczowy, czy masz foliową czapeczkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
“Najlepiej wyszczepiona gmina” w kraju – ma najgorszą w tej chwili sytuację epidemiczną !!! - 13,96 na 10tyś mieszk… powiat lubelski - niewyszczepiony żaścianek ma ledwie 5,32 zakażeń na 10 tys. mieszkańców Czego nie rozumiecie ??
 Odmawiam założenia opon zimowych, ponieważ: - To mój samochód, mój wybór, moja wolność... - Skuteczność opon zimowych nie jest udowodniona, poza badaniami przeprowadzonymi przez produentów... - Moja sąsiadka miała wypadek po założeniu opon zimowych... - Niektórzy mają już 3 komplet opon, to dowodzi ich nieskuteczności... - Nie wiemy z czego są robione... - Producenci opon zimowych straszą nas zimą, żeby się wzbgacić. Poza tym, to oni wymyślili śnieg i rozrzucają go po nocy, gdy śpisz... - Jesli mam opony, rząd może mnie śledzić w śniegu... OTWÓRZCIE OCZY I PRZESTAŃCIE BYĆ OWCAMI!!! W TYM ROKU OPONOM ZIMOWYM MÓWIMY NIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kwarantanna zdrowych ludzi to bezprawny areszt domowy. To łamanie KONSTYTUCJI i praw człowieka. NORYMBERGA 2.0 DLA żymskich namiestników w POLIN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Japonia mówi: Macie wybór trwałe lekarstwo w postaci Ivermectyny lub niekończącą się, bo nieskuteczną immunizację -Tym ruchem miażdżąc szitFarmę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obecnie w Japonii tzw. „epidemia Covid-19” nie istnieje. Wczoraj w Japonii odnotowano zaledwie 183 przypadki oraz 3 zgony. Ponieważ Japonia ma 3 razy więcej ludzi niż Polska, to tak jakby w Polsce było 60 nowych przypadków i 1 zgon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 DAWKI TWOJEJ SZPRYCY NIE CHRONIA CIE PRZED WIRUSEM I MASZ PRETENSJE DO TYCH, CO NIE BIORĄ UDZIALU W EKSPERYMENCIE NA LUDZOACH????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekne. Pfizer nie chce wchodzic do niektoremych krajow, bo prawo nie pozwala na unikniecie odpowiedzialnosci. Rozumiecie już o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekne. Pfizer nie chce wchodzic do niektoremych krajow, bo prawo nie pozwala na unikniecie odpowiedzialnosci. Rozumiecie już o co chodzi?
 94% przypadków jazdy po alkoholu NIE KOŃCZY SIĘ WYPADKAMI (dane z IDzD)... Segregacja toksykologiczna jest niezgodna z KONSTYTUCJĄ!!!... Brak dowodów na skuteczność trzeźwości! OSOBY ALKO-UJEMNE TEŻ POWODUJĄ WYPADKI!!!... Dziś obowiązkowe badanie trzeźwości, jutro CERTYFIKATY TRZEŹWOŚCI, PO JUTRZE ZAKAZ PRZYCHODZENIA DO PRACY PO PIJAKU!!!... POLAKU NIE DAJ SIĘ ZNIEWOLIĆ!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekne. Pfizer nie chce wchodzic do niektoremych krajow, bo prawo nie pozwala na unikniecie odpowiedzialnosci. Rozumiecie już o co chodzi?
 Niektoremych? Po jakiemu to? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy 183 przypadkach Chiny zamknęłaby granice. W wakacje zamknięto kordonem policji wesołe miasteczko bo było podejrzenie że 1 z osób miała tylko kontakt z zakażoną, przetestowano kilkanaście tysięcy ludzi w ciągu kilkunastu godzin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piekne. Pfizer nie chce wchodzic do niektoremych krajow, bo prawo nie pozwala na unikniecie odpowiedzialnosci. Rozumiecie już o co chodzi?
94% przypadków jazdy po alkoholu NIE KOŃCZY SIĘ WYPADKAMI (dane z IDzD)... Segregacja toksykologiczna jest niezgodna z KONSTYTUCJĄ!!!... Brak dowodów na skuteczność trzeźwości! OSOBY ALKO-UJEMNE TEŻ POWODUJĄ WYPADKI!!!... Dziś obowiązkowe badanie trzeźwości, jutro CERTYFIKATY TRZEŹWOŚCI, PO JUTRZE ZAKAZ PRZYCHODZENIA DO PRACY PO PIJAKU!!!... POLAKU NIE DAJ SIĘ ZNIEWOLIĆ!!!...
 "Zaszczepieni myślą, że są bezpieczni. Źle ich poinformowano... są jak niewidzialne bombowce"- mòwi wirusolog prof. Kekulé. Naukowiec obwinia rząd RFN o danie zaszczepionym "fałszywego poczucia bezpieczeństwa" przez wprowadzanie reguły 2G (wstęp tylko dla zaszczepionych i ozdrowieńcòw) - welt.de
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...