Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy są w śród nich uczestnicy ostatniego marszu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Godziny dla seniorów dla Lidla to fikcja. Dzisiaj w Lidlu przy JPII było dużo osób nieuprawnionych, nawet bez masek. Pracownicy zdecydowanie to lekceważyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy naprawdę zasłonięcie ust i nosa w przestrzeni publicznej to takie wielkie wyrzeczenie? Można wierzyć lub nie wierzyć w pandemię, ale zasłonięcie twarzy maską, przyłbicą, szalikiem, itp. nie stanowi wg mnie jakiegoś karkołomnego wyzwania. A później ratujcie mnie, bo nie mogę oddychać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w ZOL Ustszesz, powiat Radzyń Podlaski 68 zakażeń koronawirusem pensjonariuszy i pracowników,,,na lokalnej stronie "ile dzisiaj" dramatyczny apel o pomoc, a w komunikacie WIS o nowych ogniskach kowid-19 nic o tym nie ma!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo godziny dla seniorów to jedynie kolejny przykład propagandy. Idę po receptę dla 71 letniej matki. Przy okienku w aptece obsługującej bez możliwości wejścia do środka nie ma nikogo. Koło mnie nie ma nikogo. Nie mogę wykupić leków, bo nie jestem seniorem. Nikogo nawet nie interesuje, że to leki właśnie dla seniora. Drugi przykład 80letni niedowidzący staruszek musi wejść sam do sklepu, w którym sam nie może tych zakupów zrobić. Nawet doraźny opiekun - jego córka nie może z nim wejść. Tworzone są idiotyczne regulacje zamiast pomagać ludziom i działać tam gdzie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...