Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozidrak zrezygnowała z \"Bitwy na głosy\". Przez Górniak

Utworzony przez Gość, 18 stycznia 2012 r. o 12:55 Powrót do artykułu
Ile zarobią gwiazdy "Bitwy na głosy" : Monika Kuszyńska - 60 tys. Ryszard Rynkowski - 110 tys. Edyta Górniak - 350 tys. Mezo - 80 tys. Janusz Panasewicz - 300 tys. Kamil Bednarek - 80 tys. Sistars, czyli Natalia i Paulina Przybysz - 60 tys. Natalia Kukulska - 300 tys. Niepełnosprawna Kuszyńska i siostry Przybysz (obie obecnie są w ciąży) zarobią najmniej. Ot, sprawiedliwość TVP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
patrze na te kwoty i - olśnienie. Już wiem, po co płacę abonament.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę że nie mają co robić z wpływami z abonamentu jeżeli stać na takie gaże. Co ma powiedzieć Kowalski jeżeli dostanie 800-1000zł. miesięcznie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TELEWIZJA PUBLICZNA??? MISJA??? ABONAMENT???????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
350 tys zł? A co to za gwiazda jest z tej Kozidrak? Wiecznie 2 liga polskiej sceny muzycznej. I o co ten szum? A druga sprawa to TVP chce abonamentu po to tylko, żeby ponapychać kieszenie "gwiazdom"? To ja mówię 3 x NIE i dziękuję, nie płacę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baj baj bajm napisał:
350 tys zł? A co to za gwiazda jest z tej Kozidrak? Wiecznie 2 liga polskiej sceny muzycznej. I o co ten szum? A druga sprawa to TVP chce abonamentu po to tylko, żeby ponapychać kieszenie "gwiazdom"? To ja mówię 3 x NIE i dziękuję, nie płacę.
Ma duże plecy i fajną KUŚKE. Dlatego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćmy dale abonament. Widać, na co go wydają.... np. E.Górniak za jęczenie kilka minut dostanie 350 000,- Ja za frajer nie będe robił. pier***ę nie płace.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płaćmy za abonament, biednym artystom nie starcza na gaże. Ludzie przecież to woła o pomstę do Nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być!!!! Telewizja publiczna za taką kasę!!!!!!!!!!! Chyba kogoś pogięło!!!!!!!!! Nie dziwmy się że ludzie nie będą płacić abonamentu!!!!!!!!!!Przecież jest kryzys ale chyba nie w publicznej telewizji!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...