Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jest arcygrubo. lublinianie wiszą organizatorom duży browar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 maja - "następna stacja - ubikacja"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słabo :/ żadnej dużej gwiazdy, to samo co zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lipa, bardzo słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to żadnej dużej gwiazdy? O.S.T.R., Rasmentalism, Kękę, Kaliber 44 i wszystko jasne :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Kaliber może być, ale reszta to jeden wielki badziew
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu organizatorzy dali ciała zapraszanie gwiazd które już tyle razy grały i do tego tak małych bez sensu :/ zaproscie kogoś konkretnego , swiatowego a nie bawcie się po raz kolejny w to samo :/ dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na jubileusz to nie powala ;/ Same powtórki ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo słabo ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to trochę przeciętnie wygląda ten line up, bo szczerze liczyłem na coś mocniejszego. Chociaż z drugiej strony plus dla organizatorów, że przynajmniej poziom muzyczny będzie stał na pewnym, solidnym pułapie - a zabraknie np. tandetnej, słabej muzyki jak m.in. Akcent czy inne tego typu cuda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po "gwiazdy", to proponuje wybrać się na festiwale typu Eska Music Awards. Mnie pasuje, będzie i dobry rap i dobra muzyka rozrywkowa i dobra muzyka elektroniczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Laki lan!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale kupa. Jedynie Kaliber 44. Zero muzyki rockowej I metalowej. Znowu aby się pobawić trzeba pojechać do Warszawy czy Krakowa. Słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztos :) Ilu ludzi tyle opinii ale mnie się podoba taki lineup. Pozdrawiam Wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Modestep - jak to przeczytałem to banan na buzi :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kekę! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oxford drama ciekawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sztosss ! w tym roku bedzie rozpie*dol !!! O.S.T.R., Rasmentalism, Kękę, Kaliber 44 , Łąki Łan i Małpa !!!!! nic wiecej mi nie trzeba ! <3 <3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łąki Łan !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haaa Kęki ! :D 5!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...