Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dlaczego w Polsce sprzedawcy nie żądają od klienta dowodu tozsamosci kiedy ten płaci karta zblizeniowo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dodaje jednak, że podstawową zasadą w przypadku utraty karty lub podejrzenia nieautoryzowanych transakcji jest najszybsze zastrzeżenie karty w banku. Dodam że do kwoty 50 euro czyli około 200zł posiadacz karty pokrywa z własnych pieniędzy, a powyżej tej kwoty za nieautoryzowane transakcje bank bierze na siebie. Dlatego wyłączyłem zbliżeniową płatność. Znajomemu ukradli portfel i ponad 12 transakcji w ciągu kilku minut poniżej 50zł dokonali zakupów, złodzieje tłumacząc ekspedientce że zapomnieli kodu pin bez problemu sobie płacili.Dobrze że bank City 72 godz. do tyłu bierze na siebie nieautoryzowane transakcje.Tylko że szkoda że mój tak nie ma, tylko powyżej 200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego w Polsce sprzedawcy nie żądają od klienta dowodu tozsamosci kiedy ten płaci karta zblizeniowo
Bo nie są osobami uprawnionymi aby im pokazywać dowód osobisty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś was pytał z banku czy chcecie aby wam włączyć płatności zbliżeniowe? Czy bez tego nie da się żyć? Większość ludzi wcale tego nie potrzebuje ale nie wie jak to skutecznie wyłączyć. A wystarczy tylko małe nacięcie brzegu karty w odpowiednim miejscu - przecięcie anteny. I problem z głowy. W internecie jest dużo instrukcji jak to zrobić :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są w sprzedaży specjalne etui i portfele które zabezpieczają  (ekranowanie) karty płatnicze przed zdalnym dostępem do kart płatniczych.   Niektóre banki oferują również karty które mają wyłączoną taką funkcję zbliżeniową jak ktoś nie potrzebuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Są w sprzedaży specjalne etui i portfele które zabezpieczają  (ekranowanie) karty płatnicze przed zdalnym dostępem do kart płatniczych.   Niektóre banki oferują również karty które mają wyłączoną taką funkcję zbliżeniową jak ktoś nie potrzebuje.
  takie etui kosztuje około 5 zl i działa, transakcji zbliżeniowej nie da się wykonać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawijajta portfele we folie aluminiowe to nie bedo mogły sczytač karty łahudry jedne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To najszczęśliwszy moment w moim życiu, że nie muszę się już martwić o płacenie rachunków, ponieważ zostałem osiedlony na całe życie. Wiele już powiedziano o hakowaniu atm i pustej karcie do wypłaty gotówki, ale wszystko wydawało mi się mitem, aż w końcu straciłem pracę kilka miesięcy temu i świat wydawał się cofać. Poszedłem do Internetu w poszukiwaniu pracy i środków do końca i tam znalazłem komentarze na temat CYBERTRON HACKERS i jak dostarczają tę kartę w mniej niż 7 dni bez ryzyka i o wiele niższą cenę w porównaniu do tego, co sama karta może dać , wtedy skontaktowałem się i dokładnie w ciągu 6 dni moja karta i podręcznik zostały dostarczone na mój domowy adres tutaj w USA i tego samego wieczoru użyłem tej karty było w stanie wyjąć 2000 $ na początek jej było zaledwie 3 tygodnie, a moja życie nabrało nowego kształtu. Po prostu chcę podziękować tej firmie i przyczynić się do rozpowszechnienia jej sławy za granicą. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować tej karty, koniecznie skontaktuj się z mikewilliamhack@gmail.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z mini terminalami sprzężonymi z tel komórkowym. Lipna firma i kasowanie klientów jak leci i złodziej jest jeden ze słuchawkami w uszach,że niby słucha muzyki. Chodzi po sklepie i się" przytula" do torebki. Klient płaci zbliżeniowo tak jak przy kasie i brzdęk w słuchawce jak się udało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...