Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kradzież w Plazie. Złodzieje perfum nagrani przez kamery

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 maja 2017 r. o 11:38 Powrót do artykułu
Ludzie, naprawdę nie stać was na to, by ładnie pachnieć? Mydło i antyperspirant w drogerii czy supermarkecie to groszowe sprawy. Warto tracić twarz i dobre imię dla marki z górnej półki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie jakby ich wszystkich zgarnęli !!! Trzymam kciuki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gardzę złodziejami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurcze no jakoś szkoda mi tych 3 młodych ludzi skoro zrobili to raz to i pewnie nie ostatni dziewczyna w czerwonym naprawde ładna pewnie nie jeden na ulicy zwraca na nia uwage a to zwykła..... ZŁODZIEJKA a ta w okularach to widać że cwaniara to samo film 3 stara cwaniara
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co, złodziejka ma być brzydka?! Ładna to pewnie tylko pani lekkich obyczajów, czy tam inna galerianka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widziałam tu ładnej w czerwonym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można kraść perfumy?! To produkt zupełnie zbędny! Nigdy nie wydałem złotówki na perfumy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie potomkowie nadzwyczajnej kasty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak im nie wstyd przed sąsiadami? Trzeba napiętnować i wywiesić na tablicy sklepowej zdjęcia złodziejskich mord.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka zaradna kobieta to skarb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie ochrona,ja się pytam!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzieś ty tam ładną zobaczył ? paszczur i złodziejska bladż 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widocznie nie dostają 500+ i muszą sobie jakoś radzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to sklep "okradał" razy kilka (np. więcej płacisz - masz to samo tylko ładniej zapakowane), to i go raz okradli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byliby nietykalni, gdyby ich ojcem był Bolek, a Sztandar Ludu poszedłby z torbami za upublicznienie ich wizerunków, do tego parę głów by spadło w policji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reklama przed takimi filmami to już skrajna pazerność.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema Maurycy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...