Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Palikot przeprasza Polaków za Lecha Kaczyńskiego

Utworzony przez żmija, 4 września 2008 r. o 00:40
misiek napisał:
Obydwaj zatem wypisujecie głupoty.Palikot to polityk skuteczny .dzięki swoim "wybrykom" jest znany w całej Polsce .Następne wybory wygrywa na 100%
No cóż widać że piszą ludzie paligłupa,dzięki tym wybrykom nic nie mamy na Lubelszczyźnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rudolf napisał:
przepraszaj baranie za siebie:/ myslisz ze wszyscy mysla tak jak ty?
JA NIE MYŚLĘ ,JA WIEM ŻE TAK MYŚLĄ,I CZAS ZEBY KTOŚ TO W KOŃCU POWIEDZIAŁ I TEŻ SIĘ NIE BAŁ , BO NIE MA KOGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żmija napisał:
Ma ważna rolę do spełnienia i skrupulatnie ją spełnia.... Inaczej już dawno wyleciałby na zbity pysk. Tylko ślepy może tego nie zauważyć.
CO TO ZA ROLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Obydwaj zatem wypisujecie głupoty.Palikot to polityk skuteczny .dzięki swoim "wybrykom" jest znany w całej Polsce .Następne wybory wygrywa na 100%
el Polako; Ten czlowiek POwinien byc POd specjalnym nadzorem psychiatry. Zachowuje sie identycznie jak przystalo na wypierdka muchy plujki.Taka byla Boza wola ze dal mu za muche plujke-mentora. JEST TAKI ŻAŁOSNY, ŻE NIE CHCE SIĘ GADAĆ. Komorowski zauwazył ze polikot stworzyl knoty ,ktore stana sie kompromitacja rzadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...