Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Policja zablokowała drogę, by złapać Kurskiego

Utworzony przez gool, 7 listopada 2008 r. o 08:48
NIe mozliwe przecież Pis owcy są święci.Teraz pan kurski będzie gościem Radia Maryja i opowie jak to opozycja wszystko zaplanowała on tylko jechał z niedozwoloną prędkością na spotkanie z " guru".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto jak poseł prawa i sprawiedliwosci przestrzega prawa. Przypominam że przekroczenie dozwolonej prędkości jest to złamanie praw drogowego. Powinien za to zostać rozliczony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, szkoda że tylko tak sie skończyło. Powinni Kurskiego do wora a wór do jeziora. Wzorem pewnego księdza. Byłem w ZOMO, Byłem w ORMO, teraz jestem za Platformą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyzby Kurski chcial zmienic klub? Myslal ,ze jedzie za marszalkiem Borusewiczem.Co nato Kaczynski .?? Co na to kierowcy zatrzymani za szybka jazde? Bedzie w Polsce rownosc wobec prawo czy zmieniamy Konstytucje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...