Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraj > Za dużo w mediach prezydenta Kaczyńskiego i posła Palikota

Utworzony przez press, 22 września 2008 r. o 08:00
Za dużo,jak widzę mordę tego potwora palikota to mam ochotę się wyrzygać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś w końcu zobaczy ,że to świr,który kipi nienawiścią do ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
press napisał:
Za dużo,jak widzę mordę tego potwora palikota to mam ochotę się wyrzygać.
i to jest wlasnie caly smutny PiS... skrzywiony i zarzygany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie się podoba prezydent w wykonaniu Marka Kondrata i jego przemówienie do rodaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki pis człowieku,nie zwalaj na pis ja wiem że to cwaniaki.Głosowałem na platformę i teraz się muszę wstydzić za posła rodem z biłgo-raja,to co na Lubelszczyźnie nie ma już normalnych ludzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam go szczerze dosyć,co on dzisiaj wyprawia, dostał jakiegoś szału.Wścieka się,że go olewają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan prezydent w przemowieniu do rodakow jest najlepszy, zawsze biore glosniej, tylko nie rozumiem dlaczego leci ono podczas reklam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psychiatra badając rządzących POpaprańców Tusko Matołków stwierdzi jednoznacznie zaawansowaną wściekliznę,która zaraża.Ratujcie Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...