Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków wprowadził całkowity zakaz palenia drewnem i węglem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 września 2019 r. o 09:11 Powrót do artykułu
A kaloszami, oponami, itp. będzie można ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz ludzie starsi na emeryturze którym ledwo na lekarstwa wystarcza mają zamarznąć?czy to ukryta eutanazja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starsi ludzie i biedne rodziny mają zamarznąć? To jest bandytyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i tym sposobem Kraków został stolicą debilizmu nie tylko w POlsce ale na świecie. Pora kupować wiatrówki i ćwiczyć oko w strzelaniu do nisko latających dronów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "Gazetą Wyborczą" można palić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczyński zrób coś. Ratuj Polaków od śmierci. Oczyść Kraków!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ub. roku przeszliśmy na ogrzewanie gazowo-elektryczne i jesteśmy b.zadowoleni. Żałuję , że takiej decyzji nie podjęliśmy 8 lat wcześniej finalizując budowę domu!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest ograniczanie wolności mieszkańców a za to powinni urzędaski i prezydent odpowiedzieć przed sądem! Ludzie nie mogą palić w piecach nawet zwyklym drzewem a urzędnicy zezwolili jakiś czas temu na spalarnię zwłok, która już niestety działa i zatruwa nasze powietrze!!!!! Nie chcemy tym oddychać! Protestujmy przeciw bezkarności urzędników!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W końcu, teraz czas na Lublin i Polskę, a co do biednych to można obniżyć cenę gazu i wszyscy będą zadowoleni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy to przypadkiem nie jest ograniczenie wolności i równego traktowania Polaków? Dlaczego władze Krakowa łamią Kostytucję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Włostowice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Kraków!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam , mieszkam w kamienicy w której oprócz mnie i innych wspłówłaścicieli to mieszkają tzw; "lokatorzy " z przydziału ( ŻULE)  którzy to nie płacą za nic - nie płacą za mieszkanie , sprzątanie kamienicy  , wodę itp.... odbywają się tam "imprezy " co tydzień , lub kilka dni w tygodniu , i jeszcze to ,że teraz nie można palić drewnem w kominku . Tak , ja mam kominek za który to zapłaciłem kilkadziesiąt tysięcy złotych i nie mogę w nim palić drewnem wysokiej jakości , NATOMIAST '' lokatorzy " -czytaj żule , dalej będą palić "gumowcami " i NIKT IM NIC NIE ZROBI !!!!!! dlaczego ? otóż oczywiście że przyjdzie straż miejska i ukarze mandatem lokatorów za palenie w piecu gumowcami - i co z tego jak i tak nie zapłacą bo nie mają z czego zapłacić , a będą dalej palić w piecu gumowcami !!!! , a mandat zużyją do pieca A czy nie mogło być tak że; masz kominek -zamontuj FILTR na kominie i korzystaj -z kominka ( w moim przypadku jest to -było -sporadycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile was Zima wynosi? Biedny emerty:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...