Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik > Chcą powiększenia miasta

Utworzony przez 100 g., 12 marca 2008 r. o 20:59
niebawem Kraśnik będzie iększy od Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda tylko, że nie buduje się, nie modernizuje, nie poszerza się dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto stanowisko w tej sprawie posła J. Stawiarskiego, udzielone w odpowiedzi na pytanie, w tej sprawie, skierowane przez burmistrz. W piśmie skierowanym do mojego biura zwraca się Pan z pytaniem: „Czy jako poseł mieszkający w Kraśniku jest pan za zmianą granic administracyjnych miasta Kraśnika?”. Uregulowanie spraw własnościowych oraz granic jest inicjatywą cenną i może przyczynić się do ożywienia gospodarczego na naszym terenie, a w szczególności do długo oczekiwanego zainwestowania na działce o powierzchni 24 hektarów, nabytej przed laty w celu wybudowania przetwórni owoców miękkich. Sprawa rozszerzenia granic miasta Kraśnik powinna odbyć się jednak na zasadach partnerskich, po wypracowaniu zbieżnego stanowiska przez sąsiadujące ze sobą gminy, bez naruszania interesów żadnej ze stron tego postępowania oraz z poszanowaniem prawa. Wypowiedzi radnych Gminy Kraśnik w trakcie sesji w dniu 29 lutego 2008 roku nie pozostawiają złudzeń, że miasto Kraśnik traktuje tę gminę z pozycji silniejszego, co jest dla mnie sygnałem niepokojącym. (...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bedzie miał nasz burmistrzunio pochandlować -bezinteresownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...