Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik > Podejrzane ciepło w Kraśniku

Utworzony przez wiki, 27 listopada 2007 r. o 23:59
Bedzie tak jak zwykle, czyli nic się wodzowi i jego ludziom nie stanie, bo wszelkie służby panstwowe są "za krótkie". Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia to afera z udziałem P.C. Znowu się wywinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póty dzban...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sprawach z ludxmi Pana Czubinskiego i nim tylko CBA pod dowództwem Mmariusza Kamińskiego może pomóc.Pan Burmistrz Czubinski to zwykły przestępca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest całe towarzystwo wokół wodza. Wspólnie z posłem Wilkiem pieniążki 120 tysiecy przywłaszczyli. I co oddali?Złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz jestem z Burmistrzem i lepiej żeby jeszcze pobył. Jak byłem przeciw to było mi obojętne ale teraz niech jakoś się jeszcze utrzyma.Mirek daj se spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosił wilk razy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pffffffffffffff......... Iwan?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nosił Wilk...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...