Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Trzeba sprostować, PIS w Lublinie to jedna wielka kpina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupi lud to kupi. Pislud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo takie miłe podmianki na stołeczkach to my szanujemy, ja nie wiem czy pis potrafi zrobic cokolwiek w białch rękawiczkach? LOL Mi to się już nie chce ani tych platformersów oglądać ani tych z pisu, ciagle te same dzioby które widać dopiero jak się kampania zaczyna i żebrzą o głosy żeby zachować ciepłe posadki i przesiedzieć kolejne 4 lata w ratuszu.. niech do polityki idą fachowcy w konkretnych dziedzinach, a nie tylko się krzesło z nazwiskiem podmienia. Koniec tego betonu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noo takie miłe podmianki na stołeczkach to my szanujemy, ja nie wiem czy pis potrafi zrobic cokolwiek w białch rękawiczkach? LOL Mi to się już nie chce ani tych platformersów oglądać ani tych z pisu, ciagle te same dzioby które widać dopiero jak się kampania zaczyna i żebrzą o głosy żeby zachować ciepłe posadki i przesiedzieć kolejne 4 lata w ratuszu.. niech do polityki idą fachowcy w konkretnych dziedzinach, a nie tylko się krzesło z nazwiskiem podmienia. Koniec tego betonu!
 jak na razie to na listach wyborczych może jest 2-3 godne uwagi osoby do rady miasta, do sejmiku jeszcze wieksza bieda, gdyby nie ten przedsiębiorca jeden co z koalicji startuje to tez nikogo by nie bylo kto ma doswiadczenie w normalnym zyciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paradne - konkurent doradza przeciwnikowi politycznemu ... nie dosć że na froum DzWsch panują Trolo-boty zwolennicy PSL i obecnego którzy falą hejtu na PiS  i cukrowania obecnej władzy zniechecają uczestniczenia w dyskusji to jeszcze polityk dordzać przeciwnikowi chce ... trzeba miec umiar ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy radny Krawczyk był dziś na urlopie czy standardowo wyszedł z pracy aby lansować swoją kandydaturę? Przepadnie w tych wyborach jak nic. Ludzie wreszcie na listach Żuka maj a wybór, nie muszą popierać miernych ale wiernych podrzędnych działaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te to zawsze kombinuja, oby nie mieli wiekszosci juz wole tego kowalczyka niz ich, żuk burego poparł, to może coś z tego będzie wszystkiego, a nie tylko grzanie zadów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krawczyku a twoja posadka w Mosirze nie jest układem biznesowym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nigdy nie pracujacy Skrzetuski, kucharka po zawodówce Suchaowska, własciciiel knajpy Bres, socjolog Derewenda, muzyk na trąbce Brzozowski, żona pisowskiego dziennikarza lizusa Bałabana, mam wymieniać dalej..... żal patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Listy PIS są absolutnie beznadziejne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Żuk i jego zaplecze. Radni PiS nie wnoszą do RM nic konstruktywnego. Ciągle są na "NIE" i próbują storpedować budżet miasta oraz wszystkie inwestycje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te nazwiska wraz z Sylwkiem Tułajewem jako prezydentem to gwarancja kontynuacji wizji Pruszona czyli mamy taki Wsamraśny Lublin 2.0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na swoich kandydatów, z dzielnicy w której mieszkają i najlepiej znają wasze problemy, a nie "spadochroniarzy" z innych dzielnic !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same miernoty i maszynki do głosowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
socjolog Derewenda
 Dr Robert Derewenda jest akurat historykiem, a nie socjologiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Listy PiS tylko utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie ma co marnować głosu. Głosuję na Żuka a żeby ten mógł skutecznie rządzić do rady nie mogą się dostać pieniacze pokroju Suchanowskiej, Pituchy czy Bresia, którzy z definicji zawsze są przeciwko inicjatywom prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno jak ch.. taki wielki. Już nie musza nawet startować ze swoich okręgów bo chodzi o to, żeby ich przepchać na stołki. Czy radni pis oprocz Ławniczaka, który dużo szkodzi ale jednak sie udziela społecznie, zrobili coś dla ludzi ? Bo radni po szczególnie panie Wcisło, Stepaniuk robią bardzo dużo. A najlepsze jest to że ludzie i tak ich wybierają chyba tylko dlatego żeby jak najwięcej posu poupychać w ramach szkodzenia Żukowi. Coś czuje, że tym razem Żuk najeżdżany równo przez wszystkich kandydatów z lewa i prawa będzie miał mniejszość w radzie i gówno za przeproszeniem zrobi przez całą kadencje. Potem tylko (wtedy słusznie) zarzucić mu że sie obijał i zmienić prezydenta znów na PIS. Ale dworca, siatki dróg i autobusów nie będzie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bida z nyndzą na tych listach wyborczych pis czy nie pis to nie ma na kogo głosować, dobrze, że do sejmiku chociaz jest wybor, jacek bury swoj chlop, zrobi tam porzadek, poodkraja partyjniakow od siedzonek cieplych i moe wezmie ich w obroty do roboty bo inaczej to bedzie dalej slabizna 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba zapewnić Żukowi stabilną większość w RM, żeby mógł dalej inwestować i rozwijać miasto. Miejscy radni PiS nie mają kręgosłupów moralnych, robią to co każe centrala. A centrala ma w nosie Lublin, liczy się jedynie władza i pieniądze. I stąd ja głosuję na tych którym los miasta nie jest obcy i chcą je zmieniać, żeby mieszkańcom żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do wyborców by nie głosowali na jedynki, ponieważ zazwyczaj są to ludzie wogóle nie związani z danym okręgiem wyborczym tzw. spadochroniarze. Niestety nasze społeczeństwo sugeruje się tymi cyferkami. Prawda jest taka, że z każdego miejsca mozna uzyskać mandat. NIE GŁOSUJCIE NA JEDYNKI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...