Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krawczyk: Listy PiS do Rady Miasta to zwyczajna kpina

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 września 2018 r. o 20:25 Powrót do artykułu
W po też listy nie są ciekawe, poza tym nie ma wieloletnich radnych, tj. Kowalczyka, Drehera,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apeluję do wyborców by nie głosowali na jedynki, ponieważ zazwyczaj są to ludzie wogóle nie związani z danym okręgiem wyborczym tzw. spadochroniarze. Niestety nasze społeczeństwo sugeruje się tymi cyferkami. Prawda jest taka, że z każdego miejsca mozna uzyskać mandat. NIE GŁOSUJCIE NA JEDYNKI !!!
 Szanowny kolega sugeruje np że pani Beata Stepaniuk-Kuśmierzak na ten przykład jest "spadochroniarzem" ? Co za nieporozumienie szanowny kolego. Nie generalizujmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W po też listy nie są ciekawe, poza tym nie ma wieloletnich radnych, tj. Kowalczyka, Drehera,
 Nieciekawe ? Wybitny żart. I nie w po a kww Krzysztof Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Derewenda się nie wstydzi... uczy młodzież w szkole historii, a zaangażowanie politycznie zupełnie podważa wiarę w rzetelne nauczanie przez niego historii. Nauczyciel matematyki, muzyki - już prędzej... ale historyk startujący z listy PIS to słabe. Zwłaszcza że Kaczyński otwarcie mówi, że jako zwycięzcy - napiszą historię na nowo....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nigdy nie pracujacy Skrzetuski, kucharka po zawodówce Suchaowska, własciciiel knajpy Bres, socjolog Derewenda, muzyk na trąbce Brzozowski, żona pisowskiego dziennikarza lizusa Bałabana, mam wymieniać dalej..... żal patrzeć
 Jest to jawne pomówienie Pani Małgorzaty Suchanowskiej. Myślę, że powinna Ciebie pozwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci z platformy to się powinni cieszyć, że PIS nie potrafi ułożyć list a oni tacy zmartwieni ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Margula mieszkał na LSM a ja dyduje z Kaliny. To jest kpina. z
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak POkraczna brać. Ona chce ustawić wszystkich i wszystko. Uczył Marcin Marcina a sam.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO powinna chwalić listy PIS. Są najsłabsze w historii, jakieś bresie, suchanowskie i inne bezideowe postacie. Komitet prezydencki będzie miał 18-20 radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezrobotny ministrant Tułajew,nigdzie nigdy nie pracujacy Skrzetuski, kucharka po zawodówce Suchanowska, własciciel knajpy Bres, historyk Derewenda, muzyk na trąbce Brzozowski, żona pisowskiego dziennikarza lizusa Bałabana, mam wymieniać dalej..... żal patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te listy to dla lubelskiego PIS szansa na dobrą zmianę. Po spektakularnej klęsce Kaczyński powinien rozpędzić bandę Michałkiewicza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nigdzie nigdy nie pracujacy Skrzetuski, kucharka po zawodówce Suchanowska, własciciiel knajpy Bres, historyk Derewenda, muzyk na trąbce Brzozowski, żona pisowskiego dziennikarza lizusa Bałabana, mam wymieniać dalej..... żal patrzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie powinno być ? Krawczyk to kpina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żukowy troll sie poci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bresia i Margula równo nie lubię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Żuk mógł wskazać kandydata PIS na prezydenta też wskazał by Tułajewa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tą chwile tylko Bury reprezentuje naprawdę wysoki poziom i jest godny polecenia , szeroko patrzy na rozwój regionu i młodych przedsiębiorców , tylko głupi nie skorzysta z jego doświadczenia . jak dla mnie prawdziwa jedynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...