Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
teraz za to są handlarze papierosami z którymi lubelska policja pomimo upływu czasu nie jest w stanie nic zrobić...hala Nova i inne znane miejsca,może by tak wezwać antyterorystów,os tatnio ćwiczyli w okolicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz za to są handlarze papierosami z którymi lubelska policja pomimo upływu czasu nie jest w stanie nic zrobić...hala Nova i inne znane miejsca,może by tak wezwać antyterorystów,os tatnio ćwiczyli w okolicy
A w czym Ci przeszkadzją handlarze papierosami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedyś kradli parę groszy, bo nikt w portfelu przy sobie na co dzień nie nosił milionów, a teraz zapier***ają miliony z cudzych kont i pieprzony rząd nie umie nic z tym zrobić, widocznie ma w tym interes. Także teraz żyje ten co kradnie, bo za komuny to nawet pijak dostawał nakaz pracy, a teraz żyją ci co umieją kombinować, kraść, uczciwi klepią biedę, tak jak ja po 36 latach pracy mam najniższą krajową, gdzie ja z rodziną żyjemy biednie, bo moi rodzice nie nauczyli mnie kraść o co mam do nich pretensje, ze źle mnie wychowali, ponieważ kazali abym była uczciwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz za to są handlarze papierosami z którymi lubelska policja pomimo upływu czasu nie jest w stanie nic zrobić...hala Nova i inne znane miejsca,może by tak wezwać antyterorystów,os tatnio ćwiczyli w okolicy
  no i bardzo dobrze, a kto ci baranie karze kupować,przecież oni za te papierosy zapłacili kupując, nie kradli, a że sprzedają bez podatku vat, no i dobrze, bo w tym pierdolonym kraju to uczciwi klepią biedę. Oni nikogo nie okradli, a, że państwo okradają, to przynajmniej na górze będą mieć mnie do zagarnięcia dla siebie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mylisz się chłopcze.Nie rozumiesz tego, że to władza doprowadziła do tego (podnosząc ceny na wyroby tytoniowe pod "niebo")-a wpływy do budżetu z tego powodu spadły.Ucz się, ucz myślenia logicznego. Rząd też się uczy, ale na błędach.Za ich błędy płacimy my-my "wszystczy".Ty też.Nikt mnie zmusi abym kupował krajowe po cenach niebotycznych i w ten sposób popierał głupie "zagrania" władzy.To również powoduje rozłożenie naszego rodzimego rynku tytoniowego (też rolnictwo) na "łopatki".Myślenie logiczne jest bardzo potrzebne szczególnie młodemu pokoleniu.Jest dawne powiedzenie- "skocz po rozum do głowy i nie wracaj z pustymi rękami".AKTUALNE i dzisiaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeszkadzja tym ze okradaja nas wszystkich jak ci na gorze.W innych krajach lapia nie tylko takich cwaniakow z bazaru ale i tych co pala. Przykladem tego jest Szwajcaria.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Recepta na sukces ; kraść miliony i 30% odkładać na prawników i kaucje sądowe. Potem za te kradzione odłożone wykupić się w sądzie i jak juz zrobi się zbyt głośno wyjechać z kraju i żyć na bogato do końca życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do tego frajera który chwali handel papierosami pod halą Nova,baran to cię zrobił przez przypadek jak resztki chorej spermy upadły tam gdzie trzeba,tak bronisz tych z pod hali pewnie sam nim jesteś..podatki płacić i legalny handel a nie szara strefa,co uczciwa praca uwłacza twojej godności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego rozczulacie sie nad drobnymi ciulaczami A rekiny odplywaja w dostatku Czy dlatego ze ci Drudzy maja mocne plecy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Napisano wczoraj, 16:36 PM   - to ten ..... rozczula się nad drobnymi ciułaczami, widocznie sam ma w tym interes aby więcej brać i jemu braknie bo ci drobni ciułacze nie odprowadzają podatków, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli wtedy Królowie Życia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...