Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krztusiec atakuje. Coraz więcej zachorowań

Utworzony przez doctor, 28 stycznia 2013 r. o 08:55
Rodzice nie szczepią na krztusiec, różyczę, gruźlicę itp. ale za to KONIECZNIE na grypę... Do przemyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doctor napisał:
Rodzice nie szczepią na krztusiec, różyczę, gruźlicę itp. ale za to KONIECZNIE na grypę... Do przemyślenia
Na różyczkę - różyca, to jest choroba świń, deb***u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przez takich właśnie rodziców cierpią pozostali, bo nawet ci zaszczepieni są narażeni, wracamy do średniowiecza! powinny być obowiązkowe szczepienia i kary dla rodziców którzy nie szczepią. wszystko teraz jest "chore" łącznie z bezstresowym wychowaniem , które w realnym świecie nie istnieje bo nie ma bezstresowego życia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z krztuścem to niestety prawda. Juz dawno nie kestem dzieckiem, bo mam 54 lata, a w zeszłym roku zachorowałam na koklusz. Te ataki kaszlu były wykańczajace, a zwłaszcza w nocy, że prawie bałam sie isc spać. Trwało to około trzech miesiecy. Lekarze, a w tym laryngolog "rozpoznali" u mnie refluks, zapalenie krtani, oskrzeli, a pewien internista astmę. Pomogł mi wyzdrowiec i zdiagnozować chorobę internet, gdy wpisałam sobie objawy choroby.Zrobiłam też na własny koszt badanie krwi, które potwierdziło koklusz. Wcześniej nie słyszałam, że taka choroba w ogóle istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...