Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Cugowski będzie podwójnym dziadkiem

Utworzony przez mua, 13 listopada 2010 r. o 11:38 Powrót do artykułu
a Weronika to chyba jednak córka tego drugiego Cugowskiego, Wojtka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wokalista znanego zespolu zenada chyba ucieklo slowo MALOznanego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram zakładkę "Dziennik Wschodni"a tu obrzydliwa przeglądarka przekierowuje mnie na "Pudelka".I to dawno nie pisali o kimś tak mało znaczącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otwieram zakładkę "Dziennik Wschodni"a tu obrzydliwa przeglądarka przekierowuje mnie na "Pudelka".I to dawno nie pisali o kimś tak mało znaczącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się wstydź,że nie znasz tego zespołu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Dziennik musi pisać na zmianę, raz o Palikocie a raz o Cugowskim. Przecież są chyba autorytety w mieście które mogłyby być wzorcem dla naszej młodzieży. A tak Palikot daje przykład pijąc alkohol z marginesem podobnym do siebie i jeszcze prasa robi mu fotki pokazując jak to kulturalnie pić wódkę z "gwinta". A Cugowski też jest dobry najpierw nie płaci składek na ZUS, chociaż wybudował porządną willę ze studiem, a teraz narzeka że nie będzie miał emerytury. Przestańcie pisać o takich osobnikach bo to jest wcale nieciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mua napisał:
a Weronika to chyba jednak córka tego drugiego Cugowskiego, Wojtka
Chyba nawet na pewno. Rzetelni dziennikarze :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kozak napisał:
Otwieram zakładkę "Dziennik Wschodni"a tu obrzydliwa przeglądarka przekierowuje mnie na "Pudelka".I to dawno nie pisali o kimś tak mało znaczącym.
a ja gościa znam. To ten co sfotografował się ze znanym w Polsce i na świecie politykiem - dr Żukiem. Teraz i on będzie znany, udało mu się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie Piotr ma córkę tylko jego brat Wojtek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...