Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Cugowski został profesorem. Honorowym

Utworzony przez -Christopher., 6 lutego 2022 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Nigdy nie wątpiłem w pana Krzysztofa intelekt. W odczuciach na pewne sprawy mogą się mylić wszyscy. Ja tam się cieszę że Budka gra pana Romualda spuściznę. Przecież po coś ją tworzył. Szkoda że w naszym narodzie od zawsze są dwa bieguny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha to jest ta uczelnia z du.py tworząca CV dla całych kadr pisowskich. Trzeba na gwałt dokotorów, profesorów, abslowentów MBA. Spójrzcie na tych ćwo.ków po ministerstwach. Większość ma w cv collegium hummanum. To jest policzek dla całej wyższej nauki w polsce. Czarnek załatwił gnioty z punktami referencyjnymi na poziomie wyznaczników światowych, więc każde gó.wno może teraz publikować z impact factorem maksymalnym. Graliście kiedyś z chetami i trainerami, to jest to samo tylko w prawdziwym życiu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam zapoznanie się z tematem zdobywania tytułów naukowych na Słowackiej uczelni w Roznberku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahah. Żałosny i śmieszny człowiek co roztrwania na starość swój jakiś tam dorobek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w ogóle jakieś dziwactwo - te "honorowe doktoraty". Niechby dawali jakieś ładnie wypisane "świadectwa uznania" czy jakieś "krążki srebrne" itp. lub nagrody-wypłaty... Można by powiedzieć, że dawanie komuś "doktoratu" jako jakieś wyrazy uznania za śpiewanie czy działalność społeczną itp. a nie za pracę naukową, to mało "honorowe" - zwłaszcza wobec tych, którzy pisali "prace doktorskie" i ich bronili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha to jest ta uczelnia z du.py  tworząca CV dla całych kadr pisowskich. Trzeba na gwałt dokotorów, profesorów, abslowentów MBA. Spójrzcie na tych ćwo.ków po ministerstwach. Większość ma w cv collegium hummanum. To jest policzek dla całej wyższej nauki w polsce. Czarnek załatwił gnioty z punktami referencyjnymi na poziomie wyznaczników światowych, więc każde gó.wno może teraz publikować z impact factorem maksymalnym. Graliście kiedyś z chetami i trainerami, to jest to samo tylko w prawdziwym życiu.
 A oprócz tego, że jesteś "fiej", to masz jakieś osiągnięcia? Pochwal się, co w życiu osiągnąłeś? Chętnie zapoznam się z twoimi sukcesami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.