Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzyż pod Pałacem Prezydenckim: Rambo zaprasza na "wielkie modły"

Utworzony przez polak, 9 sierpnia 2010 r. o 14:34
Gość napisał:
Dawno nas anula nie raczyłaś swoimi mądrościami, czyżby urlop na podreperowanie zdrowia stracownego w walce z tą normalną częścia społeczeństwa? Ale do rzeczy: nie zapomnij jeszcze zacytować któregoś z Twoich marko-jurkowych ZCHN-owskich idoli, bodajże Goryszewskiego jeśli się nie mylę (czy ktoś go jeszcze pamięta? ) "Nieważne czy Polska będzie biedna czy bogata, byle była katolicka". O to walczymy? I nie Polak Polakowi wilkiem, tylko rydzykowy Polakowi wilkiem, kto tam robi zadymy każdy kto ma swój rozum widzi i Twoje pisanie nie zmieni rzeczywistości. Co do reszty - jak ktoś nie ma argumentów to najgłosniej drze mordę i wszystkich wyzywa od zdrajców, motłochu i wszystkiego tego, od czego Ty wyzywasz. A z takimi ludźmi się nie dyskutuje, tylko zamyka w pokojach bez klamek
Cyt "Nieważne czy Polska będzie biedna czy bogata, byle była katolicka". O to walczymy?" No widzę ,że dla Ciebie Polska nie musi być katolicka, ważne , żeby była biedna czy bogata. Każdy dokonuje wyboru w swoim życiu odnośnie wiary . Tak się składa, że większość Polaków jest wyznania katolickiego i Ty , ani podobnie do Ciebie myślący tego nie zmienicie. Ci właśnie katolicy mają prawo do obrony krzyża i zapewne staną to uczynią. Jeśli chodzi o moich idoli, to akurat spudłowałeś. Widać natomiast kogo Ty popierasz i właśnie z takimi jak Ty nie warto dyskutować. W pokojach bez klamek powinno się zamykać Palikota i jego idoli ( tzn Ciebie).Zapewniam Cię, że ja się tam nie wybieram. Jak już tam trafisz daj znać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czyżby wam rozum odjęło?????Kilkudziesięciu nawiedzonych wspomaganych przez WODZA PISu przy cichej aprobacie kleru ludzików terroryzuje Warszawę ??? Rozbestwiło się to bractwo w myśl powiedzenia "róbta co chceta" . A dajcie spokój jak nie będzie zainteresowania mediów to i problem zniknie . Zresztą jaki to problem ? O co chodzi ?O symbol???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja osobiście jestem za "usunięciem" krzyża z przed Pałacu Prezydenckiego. To nie jest miejsce godne dla krzyża. Krzyż powinien bys juz dawno przeniesiony do kościoła. Tam jest jego najodpowiedniejsze miejsce. Trochę szacunku do symbolu religijnego. OBROŃCY KRZYŻA TO KATOLICY OD SIEDMIU BOLEŚCI. Jeśli dobrze mi wiadomo to krzyuż postawili harcerze, wiec tylko oni maja prawo zadecydowac co sie z nim stanie. Ludziom nic do tego. A oni jak zwierzęta sie zachowują. Świętej pamięci Papierz Jan Paweł II mówił ze krzyż powinien łączyc a nie dzielić.. Tyle ludzi chodziło, słuchało jego nauczań. A jak widac nic nie zrozumieli z tych słów co mówił. Żeby tak zniewazać krzyż. szarpac sie o niego. Inne państwa śmieją sie z nas. Wstyd, po prostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EDI napisał:
Rydzyka i pisiory powinni wysłać dożywotnio do rosyjskich łagrów . A ciemnotę w moherowych beretach ukrzyżować i każdy miał by swój krzyż i wtedy byli by szczęśliwi.
Ty musiałeś podczas porodu upaść głową na podłogę , bo masz tak zryty czerep ,że brak jakichkolwiek słów , aby mówić z tobą o mądrości. Jesteś nic nie znaczącą nędzną kreaturą tak jak ci , których POpierasz.Dedykuję ci tekst o moherowych beretach - ciekawe, czy twój czerep zrozumie , o co chodzi ( wątpię, bo masz ciasno pod kopułą ). Jedyne co pozostaje to modlić się za takich bezmózgowców .Matki nie potrafiły wychować tego czegoś , jedynie wyhodowały i mamy to , co mamy- niestety. Nie mogą patrzeć na Was pewne środowiska, I coś ich gryzie i szamocą się jak w matni, Drwiące uśmiechy i ta złość aż w oczach błyska, lecz ten się śmieje, kto śmieje się ostatni! Oni nie wiedzą, kim była moja matka, I ile dzieci w swym życiu wychowała, Dla nich Ojczyzna to jest ?tania jatka?, A główka z mózgiem pod BERET jest za mała! Ref. A my kochamy MOHEROWE BERETY Te nasze mamy w nich pięknie wyglądają, To dumne damy i mądre kobiety, Co swą rodzinę i swój polski dom kochają! My uwielbiamy BERETY MOHEROWE Za ich odwagę i życie dla Kościoła, I całujemy z szacunkiem siwą głowę, Bo MOHEROWY BERET serce ma ANIOŁA! Nie ma szacunku dziś dla siwej głowy, Można ją opluć przy byle okazji, Bo człowiek ma być młody, piękny, zdrowy, A starszą generację poddać eutanazji! Lecz ja na szczęście inaczej trochę myślę, Żyję dla Boga, dla ludzi bez defektu, A tych ?życzliwych? to w takie miejsce wyślę, Gdzie z głowy wyparuje nadmiar intelektu! Ref: A my kochamy..... A dziś dziękuję moja Mamo Ci za wszystko, Za Twoje serce, za Twą miłość, Twoją WIARĘ, Bo Twoje serce biło dla mnie zawsze blisko, Całuję ręce Twoje mocno spracowane. Ty do Maryi się modliłaś najgoręcej, Mówiłaś BÓG jest najważniejszy na tym świecie, Dziś Mamo kocham Ciebie jeszcze więcej, Za to, że chodzisz w MOHEROWYM BERECIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS ZASŁANIA SIE KRZYZEM PROBUJAC ZASLONIC NIM SWOJA NIE UDOLNOSC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psi h.. gdzie jesteś byłeś za przeniesieniem krzyża..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś dupek.gdzie byłeś przed pałacem prezydenckim.mieszkam na opolszczżnie i nie zgadzam sie z umieszczeniem krzyza przed pałacem jestem osobą nie wierzącą i nie życzę sobie abyś występował w moim imieniu.dlaczego nie wyszedleś przed kordon policji i nie skośiłeś go piłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justyś napisał:
jesteś dupek.gdzie byłeś przed pałacem prezydenckim.mieszkam na opolszczżnie i nie zgadzam sie z umieszczeniem krzyza przed pałacem jestem osobą nie wierzącą i nie życzę sobie abyś występował w moim imieniu.dlaczego nie wyszedleś przed kordon policji i nie skośiłeś go piłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Cyt "Nieważne czy Polska będzie biedna czy bogata, byle była katolicka". O to walczymy?" No widzę ,że dla Ciebie Polska nie musi być katolicka, ważne , żeby była biedna czy bogata. Każdy dokonuje wyboru w swoim życiu odnośnie wiary . Tak się składa, że większość Polaków jest wyznania katolickiego i Ty , ani podobnie do Ciebie myślący tego nie zmienicie. Ci właśnie katolicy mają prawo do obrony krzyża i zapewne staną to uczynią. Jeśli chodzi o moich idoli, to akurat spudłowałeś. Widać natomiast kogo Ty popierasz i właśnie z takimi jak Ty nie warto dyskutować. W pokojach bez klamek powinno się zamykać Palikota i jego idoli ( tzn Ciebie).Zapewniam Cię, że ja się tam nie wybieram. Jak już tam trafisz daj znać
Straszny z Ciebie pustak niestety i chyba nie rokujesz szans na poprawę 1.Nawet Twój idol chciałby Polski bogatej i mówi o tym publicznie, więc negujesz jego politykę. Przemyśl to, bo nie zostaniesz starszym agitatorem 2.Większość Polaków jest tak katolicka, że nie przestrzega dekalogu, Ty zresztą też choćby swoją nienawiścią do bliźniego swego. Pan Bóg kazał nadstawiać drugi policzek - Ty wyciągasz karabin maszynowy 3.Zamieszanie robią pod pretekstem obrony krzyża rydzykowe a nie katolicy, katolicy uszanowali decyzję biskupów aby przenieść krzyż do kościoła. 4.Z takimi jak ja nie podyskutujesz, bo nie masz argumentów, masz tylko wyświechtane hasła, kilka demagogicznych odzywek i mnóstwo obelg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojciech z poznania napisał:
zrobić rozbierduche!!!!należy jak najszybciej przegonić z tamtąd wszystkich pseudoobrońców krzyża!!!państwo to ,,instytucja" świecka tak? to z jakiej przyczyny KATOLICY mają prawo do tego typu działań? całkowicie popieram ,,RAMBO" ten manifest jest potrzebny;
Dziękuję Bogu że nie jesteś moim synem,bądz kimś bliskim. Oglądając wczorajszą pseudo demonstrację byłam zszokowana,współczuję tym rodzicom którzy dochowali się takich dzieci. Napiszę tak jeszcze nigdy nikt nie wygrał z krzyżem,im bardziej będzie atakowany krzyż tym większe będzie zwolenników Jego! Pozdrawiam z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska tylko dla normalnych. Fanatyzm zawsze prowadzi do rozlewu krwi. Inna sprawa, że sekta katolicka ma na swoim koncie najwięcej trupów. Polska to państwo świeckie. Oznaki religijne powinny się znaleźć w świątyniach. Skończmy z tym mitem, że to kraj katolicki. Wystarczy wprowadzić podatek na Kościół jak w Niemczech i 50% tych katolików wypisze się z tej sekty następnego dnia. Polecam film "Agora" - pokazuje do czego prowadzi fanatyzm. W Turcji jeden mądry człowiek oddzielił Państwo od kościoła i ten kraj niedługo nas wyprzedzi pod każdym względem. A grupa fanatyków pod krzyżem powinna trafić do szpitala na leczenie neuroleptykami - same świry (mówię to jako specjalista z tej branży). Mamy mnóstwo takich chorych na oddziałach. Ciemnogród polski nie sprzyja rozwojowi gospodarczemu. Kaczyński ma swój nagrobek na Wawelu i wystarczy (!). A Rydzyk i jego banda powinni zostać usunięci z tego kraju. Są jak wirus, który zamienia ludzi w zombii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krystian napisał:
Polska tylko dla normalnych. Fanatyzm zawsze prowadzi do rozlewu krwi. Inna sprawa, że sekta katolicka ma na swoim koncie najwięcej trupów. Polska to państwo świeckie. Oznaki religijne powinny się znaleźć w świątyniach. Skończmy z tym mitem, że to kraj katolicki. Wystarczy wprowadzić podatek na Kościół jak w Niemczech i 50% tych katolików wypisze się z tej sekty następnego dnia. Polecam film "Agora" - pokazuje do czego prowadzi fanatyzm. W Turcji jeden mądry człowiek oddzielił Państwo od kościoła i ten kraj niedługo nas wyprzedzi pod każdym względem. A grupa fanatyków pod krzyżem powinna trafić do szpitala na leczenie neuroleptykami - same świry (mówię to jako specjalista z tej branży). Mamy mnóstwo takich chorych na oddziałach. Ciemnogród polski nie sprzyja rozwojowi gospodarczemu. Kaczyński ma swój nagrobek na Wawelu i wystarczy (!). A Rydzyk i jego banda powinni zostać usunięci z tego kraju. Są jak wirus, który zamienia ludzi w zombii.
Jak mowisz ze byles swirem,napisz jak z tego wyszles.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wejdźcie i głosujcie !!! http://krzyzyk.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anula napisał:
Kto mieczem wojuje , ten od miecza ginie. ZAPAMIĘTAJ- ,,TYLKO POD KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM , POLSKA JEST POLSKĄ , A POLAK POLAKIEM ". Wiemy , kto dzisiaj nami rządzi, dlatego wcale nie dziwi fakt , że może dojść do rozlewu krwi. Widać niektórym to wcale nie przeszkadza , że Polaków w tak drastyczny sposób zamierza się dzielić. Ktoś jeszcze za to wszystko odpowie.Komorowskiemu i spółce widać na rękę jest , że Polak , Polakowi wilkiem.Zaczęli rozróbę, niech pokażą na co jeszcze ich stać. O to właśnie im chodzi,żeby poróżnić społeczeństwo , a czy się uda , to zależy od nas samych. Każdy ma rozum i powinien wysnuwać z tego , co się dzieje odpowiednie wnioski. Wierzę ,że nie dojdzie jednak do rozlewu krwi. .... Wyzywasz ludzi od matołów, Ludzi z PiS-u nazywasz zdrajcami, ba nawet proponujesz , aby niektórych rozstrzelać... Pytanie- KIM TY JESTEŚ ??? Odpowiem ci -- ZDRAJCĄ WŁASNEJ OJCZYZNY. Niczym nie różnisz się od tych , co rozstrzelali tylu niewinnych ludzi w Katyniu. Jesteś jednym z tego motłochu, który daje sobą manipulować. To przez takich jak ty mamy w kraju to , co mamy. Ci , co obecnie rządzą jeszcze pokażą na co ich stać, a ty ciemnoto ludzka dalej ich wspieraj i pozwalaj niszczyć to , co polskie.Naczytałeś się bajek i powtarzasz głupoty. Lepiej poczytaj jakąś mądrą książkę, a nie słuchaj tego , co ci mówią w telewizji , albo piszą w jakimś brukowcu. Żal mi takich bezmózgowców, jakim jesteś.
O proszę! Nic o mnie nie wiesz poza tym że nie zgadzam się z twoimi poglądami a już mnie określasz ZDRAJCĄ OJCZYZNY JAKIE TO PISOWE najprościej Kto nie znami ten nie jest "PRAWDZIWYM" Polakiem! Broń PIS-u broń bo tylko tam znajdujsze posłuch tych swoich nawiedzonych wypocin. Wybacz ale wolę nie byc Polakiem niz byc TAKIM PRAWDZIWYM POLAKIEM Jak TY! I z PIsuarowym pozdrowieniem mówie Ci Spieprzaj Dziadu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...