Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzyż w Sejmie nie narusza prawa. Naukowcy z Lublina wśród ekspertów

Utworzony przez Dzidek, 16 grudnia 2011 r. o 13:54
Gość napisał:
PO-jeb to PO-jeb,i nic tego nie zmieni.
Nie wiadomo co taki PO-jeb nosi w PO-rtkach,same zboczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
Ściągnijcie krzyż CZERWONE PO-jeby, a możecie zawieśić gwiazdę-Dawida lub czerwoną soviecką. Ciekawe zarazem do której bliżej pachołkom.
Cześć oszołomie. Miło Cię widzieć. Już się bałem że świat znormalniał i będzie nudno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolka napisał:
Ściągnijcie krzyż CZERWONE PO-jeby, a możecie zawieśić gwiazdę-Dawida lub czerwoną soviecką. Ciekawe zarazem do której bliżej pachołkom.
Same czerwone wazeliniarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiadomo co taki PO-jeb nosi w PO-rtkach,same zboczki.
SIERPEM I MŁOTEM W TĄ CZERWONĄ PEDALSKĄ HOŁOTĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiadomo co taki PO-jeb nosi w PO-rtkach,same zboczki.
Jak widzę,sukienkowy dyżurny "czatuje".I nawet interesuje się tym,kto co ma w portkach.Świntuch jeden.Mało ci kleryków czy klechów-homoseksualistów że na forum poszukujesz kogoś kto co ma w portkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyklecha napisał:
Jak widzę,sukienkowy dyżurny "czatuje".I nawet interesuje się tym,kto co ma w portkach.Świntuch jeden.Mało ci kleryków czy klechów-homoseksualistów że na forum poszukujesz kogoś kto co ma w portkach
A TY CIOTO SIEDZISZ U GRODZKIEJ NA KOLANACH.????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Wielkie kary spadną na nasz kraj ,już się zaczeło.Bida idzie straszna,zawładną nami inne kraje.W przyszłym roku wulkany wybuchać będą, ziemia się trzęś będzie a ludzie głodu doświadczą. Tak jest gdy rękę ktoś na krzyż podnosi.
Mojego sąsiada demon opetal -sam mi to opowiadal i myśle, że jeszcze się nie wyzwolil. Chociaż uśmiałam się to wcale nie jestem do końca przekonana czy plótł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dymać to czerwone-komunistyczne bydło które chce usunięcia krzyża.Trzeba im mózgi PO-usuwać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dymać to czerwone-komunistyczne bydło które chce usunięcia krzyża.Trzeba im mózgi PO-usuwać.
Jak widzę u ciebie już przeprowadzono ten zabieg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dwór sukienkowy napisał ekspertyzę we własnej sprawie,a to jest zabawne i ciekawe.Ja wierzący krzyż w domu mam i jest mi obojętne,czy będzie,czy nie będzie wisiał tam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dymać to czerwone-komunistyczne bydło które chce usunięcia krzyża.Trzeba im mózgi PO-usuwać.
pełen Chrystusowej nauki i miłości do bliźniego swego odezwał się polak -katolik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
pełen Chrystusowej nauki i miłości do bliźniego swego odezwał się polak -katolik
A ty CZERWONA CIOTO obrzezany jesteś ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mietek napisał:
Pomiot palikotowski podnosi rękę na największe świętości. Zgraja pedałow i innej maści zboczeńców chce decydować o wartościach nas wszystkich. Opluwają Kościół i dostojników kościelnych. Doczekaliśmy się odczepieńców w wolnym kraju.
Wielkie kary spadną na nasz kraj ,już się zaczeło.Bida idzie straszna,zawładną nami inne kraje.W przyszłym roku wulkany wybuchać będą, ziemia się trzęś będzie a ludzie głodu doświadczą. Tak jest gdy rękę ktoś na krzyż podnosi.
TO WSZYSTKO TO SOVIECKA AGENTURA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe niezalezni eksperci to tak jak zapytac zlodzieja czy to on ukradl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dwór sukienkowy napisał ekspertyzę we własnej sprawie,a to jest zabawne i ciekawe.Ja wierzący krzyż w domu mam i jest mi obojętne,czy będzie,czy nie będzie wisiał tam.
I wziął za to publiczną kasę. Uczcie się jak się robi biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto moze krzyza nie lubiec? Zyd lub komunista. Tak bylo kiedys i dalej tak jest. "postepowy" Palikot jak sie wstydzi byc Polakiem niech jedzie do Chin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antykomunista napisał:
Kto moze krzyza nie lubiec? Zyd lub komunista. Tak bylo kiedys i dalej tak jest. "postepowy" Palikot jak sie wstydzi byc Polakiem niech jedzie do Chin.
Teraz nasuwa się pytanie, czy więcej komunistów w tym kraju czy żydów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...