Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz

Utworzony przez Weronika, 18 lutego 2011 r. o 03:02
i jakbys sie mogla droga "WERONIKO" nie podszywaj sie za moja kolezanke ona w przeciwieństwie do ciebie nie jest tak pusta ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podszytwanie sie pod jakas osobe i uzywanie jej danych JEST KARALNE !! :)RADZE WIEC WYKASOWAC CALY TEN WATEK I MIEC ODWAGE POKAZAC SWOJA MORDE ... jesli komus sie nudzi to niechh sie pouczy albo upiecze ciasto a nie niszczy czyjes mienie i prywatnosc, bylam uczennica pani kukawskioej i nigdy w zyciu nie zachowywala sie agresywnie wrecz przecioewnie zawsze podchodzila do swoich wychowankow z wyrozumieniem szacunkiem i zrozumieniem ! pozdrawiam ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no spotkania dio chrztu spoko ale msza w normaklnym kosciele trwa 1 h a nie 2 .... elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pytanie do osoby ktora napisala cos o chorze na 11:30 wiec tak mozesz mi wyjasnic co takiego dzieje sie na tym chorze?. bo ja chodzilam na ten chor i nic takiego moim zdnaiem sie nie dzialo wszytsko bylo w porzadku;) wiec moze bardziej przyjzyjcie sie co dzieje na chorze o 9:00?;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
elooohahaa napisał:
no spotkania dio chrztu spoko ale msza w normaklnym kosciele trwa 1 h a nie 2 .... elo
dokladnie teraaz to wszyscy lizecie dupeie dla ks a jak co do czego to do kurii piszecie skargi, zastanowmy sie tez ze 45% z terenu calej parafi zamiast do kosciola w woskrzenicach uczeszcza do kosciolow w bialej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TITINA napisał:
jak tak można podrzywać się pod kogoś kim się nie jest żeby tylko życie zmarnować innym !!!!!!!!!! a gościu ty się przymknij bo mnie denerwujesz takim głupim gadaniem na dodatek kompletnie bez sensu !!!!!! a ja bardzo lubię weronikę:*:*:*:*:*
ja rowniez bardzo lubie weronike;):*** werka nie przejmuj sie wyjasnimy to kto sie podszywa pod ciebie ;*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co się dzieje na tym chórze na 11:30 bo jakoś mnie tam nic dziwnego nie spotkało.. Mam nadzieję że sie wkrótce dowiem od niby"weroniki"pewnej wszytsko wiedzącej osoby!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okA napisał:
podszytwanie sie pod jakas osobe i uzywanie jej danych JEST KARALNE !! :)RADZE WIEC WYKASOWAC CALY TEN WATEK I MIEC ODWAGE POKAZAC SWOJA MORDE ... jesli komus sie nudzi to niechh sie pouczy albo upiecze ciasto a nie niszczy czyjes mienie i prywatnosc, bylam uczennica pani kukawskioej i nigdy w zyciu nie zachowywala sie agresywnie wrecz przecioewnie zawsze podchodzila do swoich wychowankow z wyrozumieniem szacunkiem i zrozumieniem ! pozdrawiam ...
Zgadzam się z Tobą kim kolwiek jesteś;*.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek napisał:
czy zdajecie sobie idioci sprawe ze takie jawne obrabienie dupy nie jest wporzadku???za takie cos mozna dostac wyrok.a ksiadz racja jest wporzo ale jesli mam byc szczera to dominika i kochana pani ania podobno bratanica ksiedza tylko z innym nazwiskiem sa delikatnie chore bo nigdy tak nie bylo zeby baby lataly po oltarzu jak sa ministranci a lektorzy nie powinni stac w zachrystii jak mówi prawo kosciola.to jest nienormalne zeby dominika latala po kosciele ganiala ministrantów,rzadzila sie a ksiadz oglaszal to na ogloszeniach jaki jest biedny.po co mówic ilu ksiedzów zginelo z rak ministrantów w ubieglym roku???to jest normalne???to jest zwykle obrabianie dupy z ambony i tyle.a moze dominika kolezanka pani ani pochwali sie jak dzwonila na policje ze jest bomba i policja przyjezdzala???ciekawe czy ma jeszcze kuratora.domika pochwal sie jak podkladasz bomby:)ciekawe czemu dominiki nikt nie lubial w szkole???a pani ania niech powie czemu ma inne nazwisko niz ksiadz:)
Brawo "ziomek" twoja odpowiedz jest git spoko jestem z wami;).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
okA napisał:
podszytwanie sie pod jakas osobe i uzywanie jej danych JEST KARALNE !! :)RADZE WIEC WYKASOWAC CALY TEN WATEK I MIEC ODWAGE POKAZAC SWOJA MORDE ... jesli komus sie nudzi to niechh sie pouczy albo upiecze ciasto a nie niszczy czyjes mienie i prywatnosc, bylam uczennica pani kukawskioej i nigdy w zyciu nie zachowywala sie agresywnie wrecz przecioewnie zawsze podchodzila do swoich wychowankow z wyrozumieniem szacunkiem i zrozumieniem ! pozdrawiam ...
tak jest zgadzam sie z toba;*** to jest swieta racja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo współczuje weronice bo to niesprawiedliwe, wszyscy myślą, że to forum jest jej dziełem, a to nieprawda. Ja uważam,że takie wyciąganie brudów,oczernianie i niesprawiedliwe posądzenie nie powinno miec miejsca, szczególnie na forum publicznym, chociażby przez szacunek do kościoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ja cię jak tak można nie przejmuj sie wercia <3<3 pozdrowienia dla pani aliny:*:* super nauczycielka najlepsza polonistka pod słońcem i mi tu Jej nie obgadywać bo nie podaruję!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nom też lubiłam panią alinę a tu takich rzeczy się dowiaduję to napewno nie prawda pozdrawiam ze słonecznej wawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy przeczytałam wszystkie wypowiedzi nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać...Ludzie! przecież to zakrawa na świetną komedię wspomnianego już "Rancza"!!! Chociaż ... niee my tzn wy jesteście bez porównania lepsi. Zal mi osoby która założyła tę stronę , gdyż jestem pewna,że odpowie za szkalowanie dobrego imienia Pani Aliny , Weroniki oraz całej jej rodziny nie wspomnę już o Panu Lesiuku, który nie wiem nawet skąd się tu wziął ...(co do ks. to się nie wypowiadam sumienie mi nie pozwala...) Doskonale znam wszytskie osoby które są tutaj obrażane i uważam że wyzywanie ich od sekciarzy tylko ze względu na to,że klękają do komunii jest już tragicznym ograniczeniem mózgowym , bo czyż nie nauczono nas tak przy pierwszej komunii świętej...? Jeśli nie wierzycie to zapraszam w niedzielę do naszej parafii na godzinę 9... Osoba która założyła tę stronę zasługuje na co najmniej karę więzienia chociaż nie wiem czy nie odpowiedniejsze byłaby jakaś klinika dla psychicznie upośledzonych. Co do "pań ministrantek" zgadzam się z Ziomkiem ! Już nie mogę się doczekać gdy "założycielka" tegoż forum będzie musiała przepraszać publicznie za zniesławienie z samej kościelnej ambonki ahahahah !!! To będzie APOKALIPSA. pozdro;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy powinniście się leczyć... Choć nie wiem o co chodzi w tym temacie to do księdza nic nie mam, ale jak napisał ,,ziomek" ,,ministrantek" nie akceptuje. Na temat Pani Aliny się nie wypowiadam bo to nauczycielka i powinna uczyć a nie robić tak żeby wszyscy ją lubili. I jeszcze jedno... życie to nie serial ! ~Gość~ ma rację. Pozdrowienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
załozyciel a raczej zalozycielka jak mysle (nie chodzi o werke)powinna sie przyznac bo ja mysle ze to ktos ze strazy przybocznej ksiedza ciekawe gdzie sie podziali zwolennicy ksiedza,pani ani i dominiki...chyba sie przestraszyli...a moze to ktos z nich to zalozyl jak wczesnie pisal do kolezanki i pytal o ksiedza a teraz to wykorzystuje...straz przyboczna niech sie wstydzi;) ziomek radzi,ziomek wie, załozyciel oberwie,hehe;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteście idioci pani ania jest siostrzenicą a nie bratanicą faktycznie same deb***e na tym forum tyle krzyku o nic naprawdę zajmijcie się sobą a nie życiem innych jak można tak szkalować nie wiecie a się udzielacie jak tak można
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie nic nie rozumiecie a co do pani ani spoko jest a że służyły to co już dawno ich nie widziałem ale pomagały to też dobrze bo ile razy ministrantów nie było tygodniami a byli tylko w niedzielę. wam wszystko przeszkadza zwłaszcza pomoc innym same sępy na tym portalu i nosa nie wsadzajcie tam gdzie nie trzeba. Odkąd pamiętam nigdy tu kościół tak nie był dekorowany i w tym roku ciemnice jak zrobiła i grób Pański jak pomogła szkoda gadać wy byście tylko skazywali a ona powinna mieć was gdzieś za takie szczekanie na nic nie zasługujecie i ten kto założył to, to powinien zdrowo beknąć. przecież wy ich nie znacie jak można takie głupoty pisać co z wami się dzieje kto wam krzywdę robi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi się wydaje, że skoro można sobie przybrać jaki chce się nick, to można przybrać i nick Weronika. I może to być nick przypadkowy. Jak np. głupi Jaś, BonTon, Ponton czy jakikolwiek inny. Najlepiej byłoby, gdyby każdy mial tu założone konto, a tak można sobie nazywać się jakim chce się imieniem, tego nikt nie zabrania. To nie jest podszywanie, jak człowiek przybiera pseudonim, żeby napisać na forum czy na czacie. Można nazwać się święta Kleopatra i myślicie, że ona się obrazi? Wstanie z grobu i pogrozi palcem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos jest aż taki odważny żeby podawać się nie tylko za Weronikę ale również za inne osoby to niech się leczy. Jak jest taki odważny to niech poda imię nazwisko swoje bo to już powoli robi się chore i krzywdzące dla wielu osób. Cierpimy przez to wszyscy a te osoby mają niezły ubaw ale spokojnie już niedługo to wszystko się wyjaśni;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...