Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz aresztowany za załatwianie fałszywych certyfikatów covidowych

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 17 stycznia 2022 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Jawny atak na kościół !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Murem za mundurem". I za koloratką. I biznes sam się kręci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To by się nawet układało w logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy. Skoro da się zarobić na foliarzach dwa razy (najpierw fałszywy certyfikat, potem ostatnia posługa) to dlaczego nie? Po drodze można jeszcze urządzić wysoko odpłatne modły za ciężko chorego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
87 mln zł dostały medialne kurtyzany. 87 mln by zastraszyć eliksirem pół społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To by się nawet układało w logiczny ciąg przyczynowo-skutkowy. Skoro da się zarobić na foliarzach dwa razy (najpierw fałszywy certyfikat, potem ostatnia posługa) to dlaczego nie? Po drodze można jeszcze urządzić wysoko odpłatne modły za ciężko chorego...
Nie tylko bzdura, ale także mowa nienawiści wobec katolicyzmu! To jest kretynizm, a nie logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 • Ksiądz Łukasz przez parę lat odpowiadał za lubelską kaplicę Bractwa św. Piusa X. Chociaż wtedy zrozumiałem, że wolę inny wariant duszpasterstwa, niż wtedy praktykowany przez tego księdza, to jednak nigdy nie zauważyłem ani nie słyszałem o przejawach pazerności tego księdza. Zakładam więc, że zarzut działania z chęci zysku jest zwyczajną bujdą.
 • Cóż może stać za przetrzymywaniem w areszcie księdza Łukasza? Prawdopodobnie mściwość Pandemistów i Satanistów (skrótowo: PiS) za yo, że ks. Łukasz publicznie (przed katowicką Katedrą) powiedział, że on też "nie lubi PiS" - nagranie krąży w sieci.
 • Dotyczący tej sprawy fragment ogłoszeń duszpasterskich zamieszczono w nagraniu:  ***s://m.youtube.com/watch?v=Y-oyWX3mOcc
 • Analizę sytuacji przedstawił ks. Michał Woźnicki:  ***s://m.youtube.com/watch?v=O0Gp4uejtbg
 • Prokurator był wyraźnie zaskoczony pytaniem o to, dlaczego sprawa ks. Łukasza prowadzona jest w Poznaniu. Prokurator wypowiedział się w nagraniu:  ***s://m.youtube.com/watch?v=ZhLWLxHpNwQ
 • Określanie KS. Łukasza "funkcjonariuszem publicznym" to oczywista bujda na resorach. Jak taki status może mieć ksiądz ze zgromadzenia bez oficjalnego statusu w Polsce (w odróżnieniu do niektórych innych państw)?
 • Redakcja użyła zdjęcia "ni z gruszki, ni z pietruszki". Księża FSSPX (zwłaszcza w Polsce) pokazują się publicznie bez sutanny (np. w garniturze) bardzo rzadko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
8 miliardów dostaly inne kurtyzany, które wciskają eliksir.... na OSTATNIA PROSTĄ.... BEDZIESZ PAN WISIAŁ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Falszywa Pandemia COVID-19 zwiększyła nierówności i ubóstwo na świecie: 10 najbogatszych osób planety podwoiło swoje majątki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 • [...]
 • 2. Zarzuty wobec ks. Szydłowskiego wydają się dęte.
 • a/ Jak funkcję publiczną może pełnić ksiądz że zgromadzenia bez oficjalnego statusu w Polsce?
 • b/ Jakie oszustwo, jeżeli zainteresowani dostawali to, na czym im zależało - niezależnie od (nie)odpłatności? Tak samo mogliby odpowiadać sprzedawcy pamiątkowych banktotów (w tym notesów ze wzorem banknotu) lub kolekcjonerskich dokumentów (od stosunkowo niedawna w Polsce zakazanych). Oszustwem byłoby zaszczepienie kogoś, komu zależy na fałszu w tym zakresie (a coś takiego zdarza się w świecie).
 • 3. Wskazane w prokuratorskim oświadczeniu kwoty można wskazać jako ofiarę, a nawet napiwek (choć to słowo brzmi dyskusyjne w odnośnym kontekście). Od dawna jest praktykowane (niekiedy przez księży) "pobieranie prowizji" za skontaktowanie dwóch ludzi (jednego z pomysłem, drugiego z pieniędzmi na realizację pomysłu).
 • 4. Zbadać trzeba status tych zaświadczeń - zwłaszcza z uwagi na to, że choroby nadal nie ma w wykazie chorób zakaźnych. Czy można szczepić przeciwko chorobom spoza oficjalnej grupy chorób zakaźnych (poza działalnością znachorską i szamańską)?.
 • 5. Warto rozważyć kontratyp działania w celu wsparcia ofiar układu bezprawnego wymuszania przyjęcia do swego ciała substancji warunkowo dopuszczonych do obrotu i stosowania. Czymś oczywiście normalnym i legalnym jest służenie radą - np. w celu odróżnienia wartościowych od warunkowo dopuszczonych do obrotu przedmiotów (np.: jedzenia, samochodów, maszynek do golenia, bielizny lub prezerwatyw). Sama propaganda (nawet rządowa) nie czyni nielegalną służenia radą - to jest działalności pożytecznej, a nawet nakazanej katolikowi (w tym księdzu). Delegalizacja służenia radą byłaby przejawem prześladowań antykatolickich.
 • 6. Racjonalnie rzecz biorąc, trzeba liczyć się z odpowiedzialnością podatkową (np. za niezapłacenie zaliczki na podatek dochodowy). To przeoczenie należałoby niezwłocznie naprawić (chociażby przez pełnomocnika) - np. w ramach czynnego żalu przed "skarbówką"; oczywiście, ważne jest terminowe rozliczenie podatku (w tym być może zapłacenie niedopłaty).
 • [/li]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jawny atak na kościół !!
 Zadrwiłeś , a Japolan w to się wpisał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za lewe metryki wysylano księży do Auschwitz, teraz tylko ciupa i obsmarowanie kapłana w mediach. Ale pleban to faktycznie wróg publiczny, unikanie fajzerbuzerów to zbrodnia, zaprzaństwo o podłożu antysemickim i działanie na szkodę interesu akwizytorów szczypawek. W 1950 dostałby ,,czapę" i pokazówę procesową, teraz tylko gnojówkę medialną, zwykłe plucie i poszczucie półogłupiałym plebsem, a gawiedź sobie poużywa. Mam dystans do księży ale.. ten akurat spoko Gość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jawny atak na Kościół, Wiarę i Obrażanie Uczuć Religijnych. Na szczęście Prezydent zaraz wraca z nart, to natychmiast wypisze ułaskawienie! Na pohybel lewactwu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[li][...][/li] [li]2. Zarzuty wobec ks. Szydłowskiego wydają się dęte.[/li] [li]a/ Jak funkcję publiczną może pełnić ksiądz że zgromadzenia bez oficjalnego statusu w Polsce?[/li] [li]b/ Jakie oszustwo, jeżeli zainteresowani dostawali to, na czym im zależało - niezależnie od (nie)odpłatności? Tak samo mogliby odpowiadać sprzedawcy pamiątkowych banktotów (w tym notesów ze wzorem banknotu) lub kolekcjonerskich dokumentów (od stosunkowo niedawna w Polsce zakazanych). Oszustwem byłoby zaszczepienie kogoś, komu zależy na fałszu w tym zakresie (a coś takiego zdarza się w świecie).[/li] [li]3. Wskazane w prokuratorskim oświadczeniu kwoty można wskazać jako ofiarę, a nawet napiwek (choć to słowo brzmi dyskusyjne w odnośnym kontekście). Od dawna jest praktykowane (niekiedy przez księży) "pobieranie prowizji" za skontaktowanie dwóch ludzi (jednego z pomysłem, drugiego z pieniędzmi na realizację pomysłu).[/li] [li]4. Zbadać trzeba status tych zaświadczeń - zwłaszcza z uwagi na to, że choroby nadal nie ma w wykazie chorób zakaźnych. Czy można szczepić przeciwko chorobom spoza oficjalnej grupy chorób zakaźnych (poza działalnością znachorską i szamańską)?.[/li] [li]5. Warto rozważyć kontratyp działania w celu wsparcia ofiar układu bezprawnego wymuszania przyjęcia do swego ciała substancji warunkowo dopuszczonych do obrotu i stosowania. Czymś oczywiście normalnym i legalnym jest służenie radą - np. w celu odróżnienia wartościowych od warunkowo dopuszczonych do obrotu przedmiotów (np.: jedzenia, samochodów, maszynek do golenia, bielizny lub prezerwatyw). Sama propaganda (nawet rządowa) nie czyni nielegalną służenia radą - to jest działalności pożytecznej, a nawet nakazanej katolikowi (w tym księdzu). Delegalizacja służenia radą byłaby przejawem prześladowań antykatolickich.[/li] [li]6. Racjonalnie rzecz biorąc, trzeba liczyć się z odpowiedzialnością podatkową (np. za niezapłacenie zaliczki na podatek dochodowy). To przeoczenie należałoby niezwłocznie naprawić (chociażby przez pełnomocnika) - np. w ramach czynnego żalu przed "skarbówką"; oczywiście, ważne jest terminowe rozliczenie podatku (w tym być może zapłacenie niedopłaty).[/li] [/li]
 LOL XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O reżimie Polpota, Łukaszenki wiem, a co to ten ,,reżim sanitarny" czy to wersja koreańska light ala pegasus vel grzywna, kaganiec, łapanki i szpryce? W konstytucji nie ma co szukać bo ta ostatnia, niereżimowa? Czy jest tu jakiś spec od prawa np konstytucyjnego i odnajdzie legalizm prawny dla określenia ,,Warunki reżimu sanitarnego" co to za twór ,,pozaprawny" afrykański, azjatycki, faszystowski czy nowatorski? Chyba to jawny dowód na to że Polin już nie jest demokratycznym państwem prawa, a prokurator i sąd  go aresztował reżimowy, działający na zasadach lub zlecenie tego ich reżimu. Obywatele dali legitymację jakiemuś reżimowi?. Miejsza o to czy sanitarny, kupiecki, wyznaniowy, wojskowy czy zgrai cwaniaków okradających Polaków z ich praw, godności, majątku i poszanowania dla zmarłych. Nawet nieboszczykom dopisują cwaniaczki w kitlach kowida, kłamiąc w obliczu śmierci i wiecznego potępienia, depcząc przy tym poszanowanie da zmarłych obywateli dawnej niepodległej, suwerennej z woli obywateli II Rzeczy Pospolitej, okupowanej przez zwyrodnialców, cwaniaków i ograbionej po pasersku. Wpędzona na wieki w długi wraz z prywatnym mieniem całej rzeszy obywateli i wyszczepiana podstępnie przez reżim jak stado krów lub baranów. Dziś szczepią i śledzą swych obywateli Pegasusem, jutro będą zabijać lub pośrednio już teraz mają dużo krwi na brudnych łapach od kasy. Nażryjcie się chieny, każdy  umrze lub zdechnie i zostawi te miliardy, a wam sadza pośmiertna i wieczne potępienie. Szkoda na Was smoły kłamcy, za geszeft każdy z Was poniesie karę właściwą na wieki i będzie tam tkwił w pełni świadomy pozbawiony tego, co ciałem zwane i  bez wszelakich nakradzionych na krzywdzie obywateli łupów. Zostaniecie z niczym i w nicości utkniecie na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.