Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz dopatrzył się ingerencji diabła podczas wyborów

Utworzony przez simba, 14 grudnia 2010 r. o 10:47
temu księdzu zabrakło edukacji. Tej podstawowej. I ilorazu iteligencji większego od szympansa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła jajcara i do tego skuteczna!A ksiądz jak to ksiądz.Niech wyluzuje,bo mu żyłka pęknie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klecha wierzy w PiS!a w Boga tylko dla kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale klechy wzieli za mordę moherów,króciutko panują na umysłami staruchów,a ci moczą się na potegę,Iran Europy,ksiądz najważniejszy,ważniejszy od BOGA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ten klecha powiedział by coś na temat swego kumpla po fachu niejakiego Mietka Puzewicza, wielkiego opiekuna studentek. Ten to ma diała w .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemność widzę,ciemność
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On i tak dostanie podwyżkę bo ma konto w //////banku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam znajomego o nazwisku Jaśkiewicz. Oficjalnie przyznaje się do swojego żydowskiego pochodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko możliwe,jak jest możliwe, że wg "naukowych" dogmatów, na jednym ostrzu szpilki może się zmieścić milion diabłów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Wójt. Ma kobieta poczucie humoru i dobrze jej patrzy z oczu. Ksiądz niestety inteligencją nie błysnął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że Pani Wójt w czasie swojej kadencji da nieźle popalić tej czarnej szmacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo pani wójt. Brawo,ze podjęła pani walkę z ciemnogrodem kleszym i wygrała. Klecha jak zwykle zacofane poglądy posiada. Ciekawe czy pobożni wierni go wygwizdali czy myślą podobnie jak styary klecha???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednak to prawda,że większość księży to oszołomy,pedofile,alkoholicy i homoseksualiści.Sperma im na mózg wali.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=zj1l2-4BAQY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby ów ksiadz spojrzał w lustro zapewne zobaczyłby oblicze tego diabła . A tak przy okazji łazi ktoś jeszcze do tego kościoła gdzie tworzy swoje "mondrości" ten klecha czy raczej ludzie skoro już lubią fantastykę i horrory to ogladają filmy w domu? Akcja tego dramatu rozgrywa się rzecz jasna na terenie opanowanym przez PiS ? No to wsio jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto tu się wypowiada chyba nie przeczytał artykułu. Krytykujecie księdza, a przecież powiedział tylko o czymś, co sama Pani Wójt napisała. Dla mnie odwoływanie się w kampanii do diabła, jest co najmniej nie na miejscu. Mnie to razi, bo wybieram dobro.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkowa piosenka okolicznościowa zespołu Kury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widocznie księdzowi pomyliła się ambona z PIS_uarem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marne te hasełko, tak to jest jak się oszczedza na PR ale jak widac skuteczne bo wiochę ruszyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iat napisał:
Każdy kto tu się wypowiada chyba nie przeczytał artykułu. Krytykujecie księdza, a przecież powiedział tylko o czymś, co sama Pani Wójt napisała. Dla mnie odwoływanie się w kampanii do diabła, jest co najmniej nie na miejscu. Mnie to razi, bo wybieram dobro.
jakbys wysilil swoje szare komorki to bys wiedzial ze zadnego odwolania do diabla czy tymbardziej o jego pomoc w tym hasle nie ma. "gdzie diabel nie moze...." widac p.wojt uwaza ze diabel we wsi nigdzie nie moze wiec sama musiala wziac sprawy w swoje rece i oby skutecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...