Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz mówi o polityce, a wierni wychodzą z kościoła i nie dają pieniędzy na tacę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2019 r. o 10:20 Powrót do artykułu
To może w cywilizowanej Polsce zachodniej. Tu na Lubelszczyźnie ludzie karnie chodzą do kościółka i łykają te kocopoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba całkowicie zlikwidować, a nie dawać im pieniądze. Ten okupant siedzi na dobre w tym kraju. W dodatku pis niszczy kraj za pomocą tej sekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostają Ci co uznają tylko religię prezesa jarosława ojca dyrektora z Torunia oraz abepe jędraszewskiego Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że wrogość rodem z cywilizowanych społeczeństw nie znajdzie zakotwiczenia w naszej wschodniopolskiej rzeczywistości! Świat osób duchownych Lubelszczyzny czy tez Podkarpacia stoi niezachwiany, a parafianie nadal i wciąż podsyłają swoje dzieci do licznych plebanii, aby umilały wieczory osób świętych. Wszyscy jesteśmy z tego dumni, ale także zatroskani ubóstwem szafarzy Kościoła i dlatego otwieramy przed nimi swoje portfele...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już dawno przejrzałem na oczy pogonilem tych czarnych darmozjadow z domu i mam święty spokój ale jak widzę jak lupia ta ciemnote z kasy to zal D. Ściska wczoraj jakies 2 domokrazcow lazily i zbierały składki na kościół zrobilem im maly wykład to dzioby pootwieraly i darly tylko sie kuzylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto na kościół łoży ten nie zuboży"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coraz bliżej wam do wirtualnej polski....trochę na lewo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POstbolszewia mordowała księży , teraz straszy . My katolicy potrzebujemy prawdy i wskazań naszego Kościoła. Politycznych również.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może należy zrobić porządek jaki zrobił Bolesław Zapomniany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkiem księdza jest mówić o sprawach bieżących i płynących zagrożeniach z odejścia od Boga. A czym jest polityka , jak nie troska o dobro człowieka, więc nie widzę tu żadnej nieprawidłowości. Prawdziwy katolik z Kościoła nie wyjdzie, tylko wysłucha kazania z roztropnością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na tacę nie daję od dawna jest fundusz kościelny i konkordat 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kto na kościół łoży ten nie zuboży"
 Wiepszy w różowych berecikach nie ale siebie własną rodzinę już tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to że Wirtualna Polska, Onet , Tvn plują iszczują na Kościól rozumiem - ale dziennik wschodni w to gra zaczynam się dziwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ lublinianin ---> Co bronisz kościół?? Oni nie powinni się mieszać do polityki tylko zająć się wiarą bo to jest ich praca poniekąd też i za to dostają tez poniekąd na tacę, ale za pchanie się tam gdzie nie powinni to za co dawać na tacę? Ludzie nie są tacy głupi jak myślą księża i proboszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będę ja i wielu broniło Kościoła - po pierwsze są marginalne przypadki że ktoś powie o polityce w Kościele , setki wspaniałych księży pracuje - a jak mówią co jest niezgodne z Przykazaniami i Katechizmem - to nie polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten DW to aby propolska gazeta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
równie dobrze mogli zrobić ankietę w kiblu na czerskiej albo kwaterze głównej kod'u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co wspólnego z tym artykułem ma zdjęcie ks. wychodzącego z plebani na Bronowicach - zresztą kolejny raz to zdjęcie pojawia się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tak przestałem uczestniczyć w Mszy. Gdy tylko było nawiązanie do polityki, to wychodziłem z tego wiecu. Uważam, że Kościół noe pomaga PiS swym działaniem. No, ale na całe szczęście PiS nie angażuje się bardziej jak ongiś SLD, czy PO. Dlatego głosuję na PiS, bo robią więcej dla ludzi jak ksiądz może sobie wyobrazić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj nie lubimy prawdy powiedzianej prosto w oczy, wyjść możesz ale i tak przed niewygodną prawdą nie uciekniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...