Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz prof. z KUL skazany za szybką jazdę: "Policjanci kłamią"

Utworzony przez kler, 6 maja 2010 r. o 00:45
Czarna swołocz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no tak, dla sędziego ze wsi (nisko) to rzeczywiście brak precedensu, żeby sądził prawnika i księdza ... pewnie wyrok tez bez precedensu dla niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kler napisał:
Czarna swołocz
merytoryczny komentarz ... mogę odpisać: deb*** się wysilił i beknął na forum. Chamstwo wyssałeś z mlekiem szanownej mamusi????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec świata. Cywilny sąd nie wierzy "autorytetowi moralnemu" z KUL. Swoją drogą jest odważny "zaczynając" z nowymi włascicielami Polski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='lublinek' date='6.05.2010, 02:57:21' post='279002'] no tak, dla sędziego ze wsi (nisko) to rzeczywiście brak precedensu, żeby sądził prawnika i księdza ... pewnie wyrok tez bez precedensu dla Ja również, jako policjant, miałem spotkanie z * Chodziło o wyprzedzanie na przejściu dla pieszych i o linię podwójną ciągłą. Ksiądz zagroził, że jeśli nie zostanie ukarany pouczeniem to zloży skargę do jakiegoś bliżej nieokreślonego organu. A gdy mu sie nie udalo wymuc "pouczenia" złożył skargę na najbliższym komisariacie policji w Gościeradowie, że policjanci mogą być pijani ! Co za gbur z tego księdza. Potem w sądzie jakie cherezje wygadywal to się włosy jeżą ! Dużo by tu opowiadać. Dobrze, że sąd go rozgrzeszyl. Oczywiście było jeszcze kilka paszkwili na policjantów i postepowanie wyjaśniające. Pozdrawiam Policjant z Kraśnika
Ostatnio edytowany 6 maja 2010 r. o 16:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to ? Księża muszą płacić mandaty ??? Co za kraj ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkałem się już z podobnym zdarzeniem w miejscowości Domostawa. Wówczas także mundurowi z KP w NIsku "namierzyli mi 91 km/h. Zawsze staram się jeździć zgodnie z przepisami a przestrzeganie prędkości w terenie zabudowanym (po za jest różnie) jest dla mnie b. ważne. Przedstawiono mi wskazania j.w. Byłem pewien, że wykorzystano wskazania innego pojazdu lub zmierzono mi prędkość z odległości po za tablicą. Taka ewentualność tez w tym miejscu istnieje. Brakło mi odwagi i czasu by oprowadzać sie z tym towarzystwem po sądach, zapłaciłem więc mandat. Gratuluję księdzu odwagi. Nie jest łatwo udowodnić coś naszej "władzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie łżyj kleryku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drog. napisał:
Spotkałem się już z podobnym zdarzeniem w miejscowości Domostawa. Wówczas także mundurowi z KP w NIsku "namierzyli mi 91 km/h. Zawsze staram się jeździć zgodnie z przepisami a przestrzeganie prędkości w terenie zabudowanym (po za jest różnie) jest dla mnie b. ważne. Przedstawiono mi wskazania j.w. Byłem pewien, że wykorzystano wskazania innego pojazdu lub zmierzono mi prędkość z odległości po za tablicą. Taka ewentualność tez w tym miejscu istnieje. Brakło mi odwagi i czasu by oprowadzać sie z tym towarzystwem po sądach, zapłaciłem więc mandat. Gratuluję księdzu odwagi. Nie jest łatwo udowodnić coś naszej "władzy".
No to ksiądz biskup miał pecha...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość odwoła się do Sądu Biskupiego i wygra sprawę . To skandal, żeby w państwie watykańskim zwykłe sądy oceniały funkcjonariuszy katolickich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co pamiętam jeszcze z czasów studenckich to już wtedy miał ciągłe zatargi z policjantami czyli notorycznie udowadniał że on jechał jak jechał, ale policja nie zachowała procedur, pół wykładu to było udowadanianie swoich racji i zadowolenie w ciągania się po sądach i kolegiach:) można i tak:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Również w ubiegłym roku złapany przez fotoradar został...no właśnie, kto? Czołowy polityk PO, burmistrz miasta Kraśnik Piotr Czubiński, czy poseł PO Wojciech Wilk? Ten drugi nie zapłacił mandatu za przekroczenie prędkości, bo chroni go immunitet, ten pierwszy zapewniał, że to on prowadził i opublikuje swoje zdjęcie z fotoradaru. Ponieważ zdjęcie było nieładne (mina nie taka jak trzeba, brak retuszu) więc do publikacji nie doszło. Do zapłacenia mandatu też nie. Choć z wyjaśnień wynika, że obaj naraz siedzieli za kierownicą tego samego samochodu w tym samym czasie. Może warto przypomnieć tamto zdażenie i wyjaśnić do końca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najciekawsze jest to, że ksiądz ten pełni na KUL funkcję kierownika Katedry Prawa Wykroczeń i Postępowań Dyscyplinarnych na Wydziale Prawa, Natomiast z kontekstu sprawy wynika, że intelektem większym pomimo tych różnych tytułów nie....grzeszy;-) Jedyne co usprawiedliwia tego człeka (chociaż wątpliwie).....to to, że jako kierownik katedry tej komórki.... chciał przerobić całą procedurę dotyczącą wykroczenia....!!...odwołanie, sąd etc....takie ćwiczenia...niczym dla studentów z drugiej strony jednak myślę, że to zachowanie godne idioty... zapłaciłby taki 300 zł mandatu za wykroczenie, odjechał skruszony... i po sprawie.......a tak nabył niewątpliwy rozgłos medialny.Być może był to jedyny sposób w który mógł go uzyskać żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To przecież nie od dziś wiadomo,że kościół ustami swych funkcjonariuszy łże.Przecież nie od dziś wiadomo,że księża w ostatnim czasie powodują sporo wypadków śmiertelnych (i to z winy szoferów w sutannach).Nie od dziś wiadomo,że księża,to taki niepewny element.Wśród nich jest sporo pedofilów,sporo homoseksualistów,wielu alkoholików i hazardzistów. A teraz jeszcze jeden kłamczuszek,który chyba w trakcie wykładów również okłamuje swoich słuchaczy Wstyd panie ksiądz.Ciekawe,czy za ten występek dostaniesz rozgrzeszenie i czy po śmierci pójdziesz do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle w przypadku przedstawicieli czarnej mafi uznają że to oni są od "rozgrzeszania" a nie ich należy rozgrzeszać. Nasze ułomne prawo powinno przewidywać dla osób "zaufania publicznego" podwójną karę chć pewnie niedługo kler będzie miał miano osób braku zaufania. Pewnie jako doktor prawa kanonicznego uznał że jego prawo świeckie nie dotyczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamy słowo przeciwko słowu. Policjant twierdzi, że pomiar był prawidłowy, kierowca, że nie. Zeznania policjantów muszą być spójne, bo jeśli oszukali (to tylko założenie, nie wiem jak było), to umówili się wcześniej, "zatrzymujemy tego, pokazujemy prędkość tamtego, a reszta jak normalnie". W takim przypadku (jak we wszystkich typu "słowo przeciw słowu") najprawdopodobniej sprawa jest jasna: wygrywa ten, kto przedstawi więcej świadków potwierdzających jego wersję (z tym, że praktyka wskazuje, że słowo policjanta może liczyć się podwójnie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy KUL tak kiepsko opłaca swoją kadrę naukową, że doktora nie stać na 500zł mandatu... wstyd..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Ł. napisał:
czy KUL tak kiepsko opłaca swoją kadrę naukową, że doktora nie stać na 500zł mandatu... wstyd..........
Tak naprawdę to my zapłacimy ten mandat i poniesiemy ewentualne koszty sprawy. Na kul idą nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie znacie akt sprawy a już ją komentujecie, od razu wydając wyrok i to skazujący poza tym...co to za sędzia dla którego sprawa prcedensowa oznacza sprawę z udziałem oskarżonego pełniącego takie lub inne funkcje. Dajcie sobie troche luzu i nie zachowujcie się jak moherki uczulone na czarny kolor;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokój osobie duchownej.Przecież mógł spieszyć się z ostatnią posługą.Co innego -zwykła gawiedź.Ich karać przepisowo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...