Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz w trakcie kazania nazwał Roberta Biedronia "pedałem". Wierni wychodzili z kościoła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2020 r. o 17:52 Powrót do artykułu
a nic nie wspominał o kolegach pedofilach z swojego ,,korpo'' ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie obrażał gdzie indziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem pod wrażeniem ja też mam bardzo małą tolerancje to homoseksualistów wręcz prawie ich nie toleruję . No , ale wie ksiądz (książę , bo takie mam o was zdanie) ,że w waszej wspólnocie takich też nie brakuje....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w niemczech nie ma takiego słowa ,jak "pedał" tam używa się zamiennika w postaci "nacisków rowerowych" taki uczony xionc a nie wiedział
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesiony do innej parafii - najlepiej do Słupska :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nazwał właściwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ten ksiądz powiedział tylko prawdę o biedroniu co wszyscy wiedzą. Jeśli z tym drugim pedałem preferują tylko s,e,k,s doodby..tniczy to jak można nazwać go inaczej. Tylko P,E,D,A,Ł albo C,I,O,T,A.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA BOLI ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna mafia pedofilów. Pogonić tych szmaciazy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'Ksiądz w trakcie kazania nazwał Roberta Biedronia "pedałem""+++Nie wiedzieć, czemu, przychodzi mi na myśl nazwa innej części rowerowej: "hamulec". ")
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wychodzili z kościoła, bo ksiądz powiedział prawdę? Ciekawych "wiernych" mamy. Niech sobie poczytają Biblię, bo tam o homoseksualistach jest jeszcze ostrzej i niech nie wracają już do kościoła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiara nie lubi pustki ,przyjdzie nowa lepsza ? Zaczną kamieniować , kobiety pięknie i modnie będą ubrane na jedną modłę. Tak trzymać . A początki robią tacy biedronie , a dokończą mółłowie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A potem zdziwienie, że Polska jest jednym z najszybciej laicyzujących się krajów na świecie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koscielny bogobojny i bogu miły knur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mówi się "pedał" bo to określenie pejoratywne, tylko pederasta - to określenie dopuszczalne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRAWDA BOLI ? Ludzie wychodzili z kościoła, bo ksiądz powiedział prawdę? Ciekawych "wiernych" mamy. Niech sobie poczytają Biblię, bo tam o homoseksualistach jest jeszcze ostrzej i niech nie wracają już do kościoła... Tym bardziej że ideolodzy LBGT od kilku lat atakują namolnie polaków i narzucają soje złe zachowania obscenicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
knur ze skłonością pedofila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz a jak tam z bakteriami kałowymi , połykanymi wraz z pocałunkiem ? TWU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym to czarna miernote spotkał to zrobiłbym tyfusowi znak piety na opaslej ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mamy szeroko otworzyć pupska dla ideologii LGBT, do czego ten świat i tęczowa zaraza zmierza ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...