Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto do Rady Miasta Chełm? Wybierz swojego kandydata

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 października 2018 r. o 17:58 Powrót do artykułu
....nigdzie nie znajduję Genia W. doktora wszechwiedzy kosmicznej ze znajomością j. angielskiego na poziomie wesołym .. A więc nie zagłosuję w formie protestu :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„POSTAW NA CHEŁM” ma najlepszych kandydatów,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarabiam 86 $ za godzine pracy w domu. Bylem zszokowany, gdy moja sasiadka powiedziala mi, ze wynosi srednio 95 USD, ale teraz widze, jak to dziala. Teraz czuje taka swobode, ze jestem swoim wlasnym szefem. Oto, co robie..........>>>>>> w­w­w­.­M­o­n­e­y­4­6­.­c­o­m­
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sami na siebie nie chcą głosować bo szkoda im kasy na SMS, jeleni nie znajdziecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KL „POSTAW NA CHEŁM” ma najlepszych kandydatów, - żądzą tym miastem od lat i zobacz jak wygląda Chełm, bieda, bezrobocie, dziura na dziurze w drogach, chodniki dramat, młodzi wyjeżdżają z tego miasta mając kilkanaście lat nim skończą szkoły bo wolą uczyć się np w Lublinie, brak inwestycji, brak dobrej organizacji w urzędach itp. itd. tak postaw dalej na Chełm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...