Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto pobił 21-latka? Prokuratura ma nową opinię biegłych

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 maja 2017 r. o 18:11 Powrót do artykułu
adrianku cwaniaku zapijaczony. wodka jest dla ludzi a dla bydla jest woda w korycie. nie pij wody jak nie mozesz bo zmienisz kategorie kwalifikacji istnienia.ochrona to tez czlowiek i jak kto sgo bije pluje i obraza myslac ze jest niesmiertelny to moze sie przeliczyc. zycze zdrowka a tobi i rodzinie zycze nie zagladac do kieliszka przez ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochroniarze z dyskotek to przeważnie bezmózgie karczycha,osiłki rozładowujące swą "siłę" na dyskotekach.Zauważyć należy,że za osiłków służa również policjanci,którzy w ten sposób chcą się spełnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ochrona to bydło ..i złodzieje ..w Komitecie ukradli mi pol paczki papierosów z kurtki którą juz odłożył pod ladę ..ciekawe po co ?jak zapytałem to delikatnie mi dał do zrozumienia ze moze mi nosek złamać ..masakra ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobili - trzeba się przestać cackać ze społecznym destruktywnym, śmieciem. Napadł na służby porządkowe a więc napotkał na to na co zasłużył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gnojku Zasada, nie dochowałeś zasad i są tego skutki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mordeczka konfidenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy wszyscy co go tak bronicie, zobaczcie na nagraniu jak pierwszy wy***ył z łapami do ochroniarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam osobiście w tej dyskotece, niestety niemam dobrej opinii o ochroniarzach niestety , dziewczyny traktują jak kur**** chodzą łapią za tyłki ,obmacują i robią sobie co chcą . Byłam tam raz i więcej nie pójdę 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to on zly ale jak by go zabili a moze i by tak sie stalo gdyby nie pomoc pewnej damy to byscie mowili skur..... kur... zabili chlopaka a jak mi tylko reke polamali w chinskie dziewiec i do tej pory nie rusza palcami to jest ok niech rzuci kamieniem ten co nigdy nie byl pijany ten co nigdy po pijaku nie odwalal zreszta a co on raptem zrobil szczypior no mnie na jego miejscu to by w takim razie tu nie bylo bo by mnie zabili a ile takich jest co nie raz nie slusznie tez dostalo za bardzo tylko z tym nic nie zrobilo dosc tego bezprawia sa ta ochroniarze jak nazwa mowi do ochrony a nie do doprowadzenia czlowieka do takiego stanu oni wiedza jak zlapac jak scisnac zeby krzywde zrobic i to robia bo lubis i ich kreci ta moc ha tylko szkoda ze tych umiejetnosci nie zostawiaja na sali treningowej lub na zawodach z sztuk walki bo na takie jezdza 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złamać cholernemu chuliganowi i bandziorowi drugą łapę, może się nauczy. A jak ma problemy z agresją po alkoholu, to nie powinien nigdy niczego pić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka muzyka taki klub i ochrona heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...