Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W niedzielę damy popalić złodziejowi i niedługo jego spółce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe daleczego p. Komorowski, tak zatroskany o flagę unii europejskiej nie upomniał się o polską flagę, która w tym samym programie Kuby Wojewódzkiego, w którym gościł kilka dni temu, przez tego Kubę została wetknięta w psie g...o. To się nazywa patriotyzm
Komoruski nawet nie wie,że gwiazdki na fladze UE nie są przypisane do państw członkowskich - obciach dla nieuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech wygra ten komu zależy na Polsce i Polakach,czyli niech przestaną mówić w rządzie że tylko idioci i złodzieje nie zarabiają 6 tyś zł miesięcznie,przecież oni ustanowili najniższą krajową za krórą nie da się godnie żyć,ludzie umierają przed osiągnięciem wieku emerytalnego,oczywiście ludzie pracy i tylko ci w rządzie mogą pracować do 72 lat,więc o co tutaj chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam informację dla niektórych komentujących: W NIEDZIELĘ PO RAZ KOLEJNY PREZYDENTEM ZOSTANIE BRONISŁAW KOMOROWSKI !!! P.S. Wygra tym razem także w województwie lubelskim .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA dla POLAKÓW, mamy ogromną szanse mieć POLAKA za prezydenta,nie zmarnujmy tego,pierwsza,wielka szansa na prezydenta POLAKA z krwi i kości, nie komucha,żyda czy konfidenta, nie jak to do tej pory bywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam informację dla niektórych komentujących: W NIEDZIELĘ PO RAZ KOLEJNY PREZYDENTEM ZOSTANIE BRONISŁAW KOMOROWSKI !!! P.S. Wygra tym razem także w województwie lubelskim .
Wygra ?  chyba na wielkiej,komunistycznej fujarze, bu,ha,ha,ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam informację dla niektórych komentujących: W NIEDZIELĘ PO RAZ KOLEJNY PREZYDENTEM ZOSTANIE BRONISŁAW KOMOROWSKI !!! P.S. Wygra tym razem także w województwie lubelskim .
Nie wygra,sovieci do domu !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA dla POLAKÓW, mamy ogromną szanse mieć POLAKA za prezydenta,nie zmarnujmy tego,pierwsza,wielka szansa na prezydenta POLAKA z krwi i kości, nie komucha,żyda czy konfidenta, nie jak to do tej pory bywało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi ktos powie jedna rzecz ktora bredziu dobrze dla Polski zrobil??? Mam juz dosc ..nawet do bulu dosc tego ...kiepskiego "shoguna" !!!!!! Ludzie blagam was glosujcie z glowa na wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek Lublin jest z Toba Nie chcemy panstwa policyjno wyznaniowego z banda psychopatow na czele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek Lublin jest z Toba Nie chcemy panstwa policyjno wyznaniowego z banda psychopatow na czele
zgadzam się z Tobą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek Lublin jest z Toba Nie chcemy panstwa policyjno wyznaniowego z banda psychopatow na czele
To ten sam pierd olony  bronek co wraz z tą suką Smoleńską kazał  ostatnio w Jastrzębiu do górników strzelać,jak w stanie wojennym ?  Nie zaPOmnimy przy wyborach,raz sierpem a raz młotem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech mi ktos powie jedna rzecz ktora bredziu dobrze dla Polski zrobil??? Mam juz dosc ..nawet do bulu dosc tego ...kiepskiego "shoguna" !!!!!! Ludzie blagam was glosujcie z glowa na wyborach!
Wąsy Qutas zgolił i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo policyjne i klerykalne mamy od czasów SLD, potem były zmiany tylko na gorsze. Ostatnie lata, już za PO to tylko spadek w dół. Co trzeba mieć zamiast oczu aby tego nie widzieć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NORMALNIE MORZNA POWIEDZIEC TAK , NAMIESTNIK MOSKWY NIEZDAL EGZAMINU ,JEGO KLAMSTWO GONILO NASTEPNE JEGO KLAMSTWO , WPIERW MUSI SIE NAUCZYC ZYC W PRAWDZIE , FALSZ I OBLUDA TO JEGO DOMENA , WSI I KOMORUSKI WIECEJ NIC NIETRZEBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygra Pan Prezydent Komorowski !!! Postaraj się Lubelszczyzno !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komorowski i tak najlepszy na prezydenta jest:-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Innego wyniku się nie spodziewałem ;) Lubelszczyzna zawsze za PiS :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile ci płacą Guest ile srebrników zarobiłeś miernoto! Duda i tak wygra a ty słoiku się nie dorobisz na Kłamstwie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronek Rules !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...