Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto wygrał? Debata wyborcza 8 liderów (SONDA)

Utworzony 21 października 2015 r. o 08:09 Powrót do artykułu
Zmieniam swoje preferencje wyborcze z PiS na Razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Razem". Dlaczego tak pózno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zandberg i Petru najbardziej meytorycznii to oni najwięcej zyskają, Ewka ciut lepiej niż w poniedziałek, Beata zero konkretów, nieodpowiadała na pytania, lanie wody o godności, wspólnocie itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem albo PSL - dwa moim zdaniem głosy rozsądku w tej debacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem glosowac na PO, wybieram RAZEm - nie wybierajmy tylko mniejszego zła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta z pisu wyjątkowo wredna niewiarygodna baba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Barbara Nowacka w czarnej, męskiej (!) marynarce i fioletowej bluzce z dużym dekoltem - ktoś chyba ze sztabowców kazał jej zasłonić dekolt w ostatniej chwili oddając swoją męską marynarkę i przekręcając ją na jedna stronę bardziej żeby przysłonić dekolt - w efekcie wyglądała jakby zabrał marynarkę od Kalisza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Razem albo PSL - dwa moim zdaniem głosy rozsądku w tej debacie
Też miałem dylemat , bo chciałem zrezygnować z tzw. głosowania...Ale ktoś w tym tzw. Sejmie musi być i rozumieć współczesny świat, chociaż tego przed kamerami nie powie !!! Takie debaty to teatr dla gawiedzi i to musimy zrozumieć ;-))) Najbliżsi wydają mi się być PSL -owcy, bo w odróżnieniu od innych nie są doskonałymi aktorami, czyli po części oszustami ...!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz bł autentycznym głosem zwykłego człowieka, mającego dość afer złodziejstwa i awantur o stołki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL lub Razem co jest dla mnie sporym zaskoczeniem , wybieram autentyk i rozwagę , pozdrawiam .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahahahhahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowacka chciała się pochwalić tym, że ma czym oddychać, ale niestety kazali jej założyć tą ohydną marynarkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL lub Razem co jest dla mnie sporym zaskoczeniem , wybieram autentyk i rozwagę , pozdrawiam .
PSL - partia co zawsze umie ustawić się jak trzeba. Razem - partia nieudaczników, młodych wilczków na pasku Petru, Palikota i Tuska. Wyborna selekcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kukiz bł autentycznym głosem zwykłego człowieka, mającego dość afer złodziejstwa i awantur o stołki
Dlatego tacy ludzie nigdy nie odniosą sukcesu w tzw. polityce , bo nie potrafią grać gawiedzią !!! A polityka to teatr,  tak jak kościół - obietnice i rozbudzanie nadziei niemożliwych do spełnienia !!! Ale gawiedź już od 2 tys .lat wierzy w zmartwychwstanie i aniołki, to dlaczego nie miałaby uwierzyć w androny pani Szydło ?? ;-))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wygrał, bo kłamstwo musi przegrać. Polska nie jest już suwerennym krajem, bo na mocy umów międzynarodowych, m.in. umowy o członkostwo w Unii Europejskiej, musi dostosowywac swoje prawo również do wymagań tej umowy. Jedyne prawdziwe hasło wyborcze brzmi: MY CHCEMY DO ŁŻOBA. CHCEMY SSAC KASĘ Z BUDŻETU PAŃSTWA. RESZTA NIC NAS NIE OBCHODZI. NAM MA BYĆ DOBRZE, A RESZTA NIECH SOBIE SAMA RADZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niski poziom nakładów na innowacje to "potężny" problem Polski - tak twierdzi Pan Adrian Zandberg socjalista demokratyczny zwolennik państwa opiekuńczego. Pan Zandberg z pewnością się Wami zaopiekuje :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najzabawniejszy też żydolewak, najchętniej by opodatkował wszystkich i wszystko. Na szczęście takie oszołomy są pod progiem wyborczym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porównałem Szydło i kaczyńskiego z naszymi lokalnymi pisowcami Kruk, Masłowska, Michłkiewicz Soboń. Wszyscy jak z jednego szablonu. Te same teksty, ten sam styl i takie same gesty. Słowem wszystkie dzieci ojca Rydzyka. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem glosowac na PO, wybieram RAZEm - nie wybierajmy tylko mniejszego zła
Znaczy się nawołujesz do wyboru większego zła? Głosy oddane na partie, które nie wejdą to głosy na zwycięzców wyborów. Wszystko na to wskazuje, że PiS. System D'Honta zrobi niezły psikus. Głosujesz na RAZEM, a twój głos otrzyma PiS. Głosując na tych co nie przekroczą progu wyborczego, faktycznie głosujesz na PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanberg i Razem to przybudówka PO tak jak Nowoczesna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...